Nevšední firemní akce - stmelte kolektiv a pořádně se pobavte

Zdá se vám, že to ve vaší firmě příliš neklape? Efektivita práce závisí na mnoha faktorech, při čemž podstatnou roli hraje i týmová práce. To, že máte kolem sebe profesionály a odborníky na slovo vzaté, ještě není zárukou stoprocentního výsledku. Rivalita a neosobní vztahy mohou být pro každý projekt, potažmo celkový běh společnosti, likvidační. Naštěstí pro nás existuje celá řada kurzů, kde se mohou zaměstnanci učit týmové spolupráci a naučit se kooperovat se svými spolupracovníky. Nudná školení však nejsou zárukou, že se kolektiv skutečně stmelí. Spojte příjemné s užitečným a uspořádejte pro své kolegy firemní akci. Takovou, na kterou do smrti nezapomenou a budou na ni vzpomínat pokaždé, když vstoupí do kanceláře.

Šikland – ideální místo pro teambuilding

Zapomeňte na nudné a samoúčelné firemní večírky v kanceláři či baru a pozvěte své podřízené/kolegy do Šiklandu. Populární westernové městečko je totiž vhodným místem nejen pro školní a rodinné výlety, ale i nezapomenutelné firemní akce. Tým profesionálů pro vás připraví tématický víkend, který si užijete plnými doušky. Program firemní akce vám specialisté připraví na míru a to tak, aby plně odpovídal charakteru vaší firmy. K dokonalé atmosféře přispěje půjčovna kostýmů, ve které najdete stylové oblečení pro vás i vaše spolupracovníky. A že je z čeho vybírat! Mezi nejpopulárnější témata patří Mafie, Hawai, Mexico, ale i Zabíjačka.

Nudit se určitě nebudete

Šikland nabízí dokonalé zázemí pro relaxaci a je jen na vás, zda využijete potenciál firemní akce naplno. Máte rádi sport? V tom případě na vás čeká multifunkční sportoviště, kde můžete změřit síly s vašimi kolegy. Tedy v poklidném tempu a přátelském duchu, jak se na firemní akci sluší a patří. Pro milovníky relaxace je připravena vířivka, solárium a zkušený masér. Po firemní akci v Šiklandu to bude ve vaší firmě vypadat úplně jinak.