Jednoúčelové stroje na míru z Čech

V řadě firem a provozů existuje poptávka po jednoúčelových stojích na míru. Vyrobit si je lze nechat v české společnosti Company PMX. Karvinská společnost Company PMX dokazuje, že jsme jako Česko pořád strojírenskou velmocí a umíme nabídnout konstrukci i výrobu zcela specifických jednoúčelových strojů pro různé segmenty průmyslu. Firma se přestěhovala do nového areálu a v současné době zpracovává až 100 tun svitkové oceli. Za sebou má zajímavé referenční zakázky, ať již jí je profilovací linka, montážní a balicí linka, stroje na tváření a zpracování plechu či vyvalovačka těsta a další pekařské stroje. Firma je vybavena pro CNC soustružení a má k dispozici i další CNC obráběcí stroje. K tomu samozřejmě tým zkušených zaměstnanců.

Tvářecí stroje na míru

Specializací společnosti jsou jednoúčelová stroje různého zaměření, které firma vyrábí na základě dodaného projektu, nebo je i sama ve spolupráci s klientem navrhuje. Vyrábí například zakružovačky plechů, profilů a trubek v ručním i motorovém provedení. Pro nedestruktivní technologické procesy dodává tvářecí stroje, přičemž součástí je i na míru zpracovaný tvářecí nástroj. Žádaným jednoúčelovým strojem je taktéž profilovací stroj či válcovací linka. Tento stroj umožňuje procesy vedoucí ke kontinuálnímu ohýbání plechů svitkové oceli do žádaných průměrů. Firma dodává jednoúčelové profilovací linky, ale též oboustranné, univerzální i speciální profilovací linky.

Nechte si vyrobit přesné a kvalitní postupové nástroje

Pro výrobu výrobků s vysokou sériovostí dodává Company PMX na míru vyrobené postupové nástroje. Postupový nástroj se konstruuje pro různé typy lisů, podle strojního vybavení konkrétního zákazníka.

Modulární svařovací stoly

Pro možnost výroby svařenců i další svářečské práce nabízí firma rovněž svařovací stoly. Ty jsou pevné či stavitelné, rovněž s možností naklopení pracovní desky. Stoly se vyrábí ze vzájemně propojitelných modulů.

Publikováno: 12. 01. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: admin