Kartonové krabice s všestranným využitím

Základem přehlednosti je pořádek. Tak si jej nastolte. Na stole, ve skříních, zkrátka všude. Uvidíte, jak se vám uleví.  Také jste nejenom v práci, ale mnohdy i doma přímo zavaleni dokumenty různého druhu? Na lámání chleba pak dochází, když jedno konkrétní lejstro ne a ne najít. Pak většinou nezbývá nic jiného než ho hledat papír po papíru. Nervy jsou pak napjaté k prasknutí, že? V ten okamžik totiž víme o desítkách dalších činností, jimž bychom se místo hledání jednoho dokumentu měli věnovat. A jsme ve skluzu. Nestíháme a nakonec můžeme být i kráceni na prémiích. I takové mohou být důsledky nepořádku na stole. Proto se ho zbavte! Ideálně dříve než později.

Kartonové a archivační krabice

K pořádku v kanceláři toho přitom není zapotřebí zas tak moc. Skvělou službu vám poskytnou například kartonové a archivační krabice. Zásadně do krabic si ukládá své relikvie i má třináctiletá dcera. Dokonce je má pečlivě rozdělané a popsané. Ona nikdy netoužila po šuplících, vždy jedině po krabicích. A už vím proč.

Široké možnosti uplatnění

Kartonové krabice totiž mají velmi široké uplatnění. Použijete je při stěhování, poštovním doručování, na trhu dokonce existují speciální krabice na knihy a víno. Pro potřeby skladování dokumentů a lejster jsou však nejvhodnější krabice archivační z pevného bílého nebo hnědého kartonu. Ty můžete snadno popisovat i skladovat, a to jak horizontálně, tak vertikálně. Pro účely archivace volných dokumentů jsou pak vhodné archivační boxy.

Klopové, vysekávané, nebo k dolepení?

Velký výběr papírových a kartonových krabic najdete například v e-shopu obalykredo.cz. V nabídce najdete krabice klopové, vysekávané a tzv. k dolepení. Krabice klopové obdržíte v rozloženém stavu a po jejich složení je jen jednoduše přelepíte lepicí páskou. Bez té se obejdete, objednáte-li si krabice výsekové, které jen složíte. Nejlevnější jsou tzv. krabice k dolepení. Ty budete muset slepit, nebo sešít.

Publikováno: 29. 11. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: kartonové krabice