Kdy se podnikateli opravdu vyplatí zapůjčení dodávky?

Pokud vás od pořízení dodávky odrazuje fakt, že ji využijete jen sporadicky, pronajímejte si ji. Ušetříte spoustu peněz (nové vozidlo není nejlevnější a provoz staršího modelu mohou prodražit neustálé poruchy) i nervů. Díky službám jako je van2go je pronájem vozu velmi snadný, rychlý a bezstarostný.

Kdy dodávku z půjčovny využijete?

Vlastní dodávka je jasnou volbou pro firmu, která plně využije potenciál vozu, ale rozhodně ne pro někoho, kdo za volant usedá jednou za čas. Služby půjčovny dodávek vám proto přijdou vhod vždy, když budete potřebovat přepravit větší množství stavebního materiálu nebo jiné věci, jež by se nevešly do zavazadlového prostoru osobního auta. A samozřejmě také při stěhování svépomocí. S vhodně zvolenou dodávkou přestěhujete kancelář jedna dvě i bez pomoci profesionálních stěhováků.

Úspěch tkví ve správném modelu

Na stránkách https://www.van2go.cz/uvod.html najdete příhodné heslo: Z internetu rovnou za volant. Skutečnost je právě taková - zapůjčení dodávky pod taktovkou Drive Master bylo koncipováno tak, aby klienti s vozidlem odjížděli i jej vraceli s úsměvem na rtech. V nabídce najdete moderní vozy značky Opel, konkrétně modely Movano (ve variantách L2H2, L3H3 a valník s plachtou na 10 palet) a Vivaro Van. S prázdnou neodejdou ani zájemci o zapůjčení minibusu. Třeba i se zkušeným řidičem. Jakmile si vyberete některou z nabízených dodávek, vyplníte online dotazník, zaplatíte (úhradu lze provést kartou i převodem), a pak už si jen vozidlo vyzvednete na předem smluveném místě. Půjčovna dodávek van2go nabízí pronájem dodávky Praha již od jediné hodiny s denním limitem 250 Kč. V případě potřeby lze dodávku využívat i déle než 30 dní a denní nájezd překročit. Služba je naprosto transparentní; na kolik vás zapůjčení vyjde, uvidíte na webu ještě před potvrzením objednávky.

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: admin