Bez vizitek ani ránu. Jak je získat levně a přitom v perfektní kvalitě?

I malé věci mají velký význam. Skvělým příkladem jsou vizitky, které i v dnešní době plní důležitou funkci. Jsou nepostradatelným nástrojem obchodní propagace, a to již více než 200 let. Původně měly podobu proužků papíru a používaly se ve šlechtických kruzích. V období rokoka se začaly používat bohatě zdobené karty, často doplněné o podpis majitele. Dnes spojují obchodní partnery se zákazníky a nemít je znamená ztrácet náskok před konkurencí. Pokud hledáte kvalitní a přitom cenově dostupné řešení, máme pro vás perfektní tip.

Vizuálně přitažlivá vizitka zákazníky zaujme

Jak vypadá vizitka, kterou zákazník nevyhodí, ale naopak mu začne uvažovat nad vzájemnou spoluprací? Recept na úspěch je jednoduchý. Vizitka musí být graficky zajímavá a zároveň na ni nesmí chybět žádné důležité informace (kontaktní údaje). Buďte důslední a promyslete koncept vizitky do posledního detailu. Snaha se vám vrátí v podobě nových zákazníků!

Cesta k perfektní vizitce vede přes Printuj.cz

Pokud jsou vašim cílem elegantní vizitky za skvělou cenu, využijte online službu Printuj. Umožňuje rychlou a intuitivní tvorbu vizitek online z předem připravených šablon. Stačí si vybrat vyhovující motiv, doplnit potřebné údaje a případně načíst vlastní grafické motivy (např. logo nebo fotografii). Tvorba vizitky probíhá v několika krocích, kdy si vyberte druh papíru, typ tisku (jednostranný / oboustranný) a další možnosti (např. laminaci pro luxusní vzhled). Zadáte rozměry, počet kusů a provedete objednávku. Vizitky budete mít k dispozici do 24 hodin!

Na printuj.cz sežnete i jiné tiskoviny

Služba printuj.cz nabízí jen tisk vizitek online. Kromě vizitek také firemní tiskoviny (letáky, obálky, poznámkové bloky…), reklamní předměty a kvalitní razítka Modico. Slaďte vše do jednotného designu, kterým zapůsobíte na své klienty.

Publikováno: 05. 12. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: printuj | tisk vizitek online