Likvidace a výkup aut v jednom – zkuste to!

Co dělat se starým autem? Někdy se jedná o automobil, který nejde prodat ani na součástky. Nebo se vám kolem toho nechce vyvíjet žádnou aktivitu. Jak se zbavit starého auta nejsnadněji a nejvýhodněji? S likvidací starých aut to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Aby naše ulice nelemovaly zaparkované autovraky, či se neobjevovaly pod chvojím maskované v lese, byly přijaty různé zákony a vyhlášky. Celkem až osm zákonů, směrnic a vyhlášek upravuje, jak zákonně a ekologicky starý vůz zlikvidovat. Další komplikace ve vašem už tak nabitém životě? Najměte si na likvidaci vozidla specialisty z firmy Ekologická likvidace vozidel Raspenava.

Kdy využít služby ekologické likvidace vozidel?

Ekologická likvidace vozidel Raspenava se specializuje na likvidaci vozidel ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald a v jejich okolí. Váš automobil si tato služba dokonce zdarma až 100km vzdálenosti odveze a ekologicky jej dle vše zákonů, směrnic a vyhlášek zlikviduje. Podle stavu vašeho vozidla za něj můžete získat dokonce i peníze. Společnost nabízí za automobil k likvidaci až 10 000 Kč. Jde o velice výhodný výkup aut. Tolik mnohdy nezískáte ani při jeho prodeji na součástky přes online autobazar.

Ekologická likvidace s potvrzením

Vyřaďte své auto z evidence bez problémů a přestaňte konečně platit zbytečně zákonnou pojistku. Abyste mohli odevzdat značky, technický průkaz a automobil definitivně vyřadit z evidence vozidel, potřebujete potvrzení o jeho ekologické likvidaci. To vám firma vystaví. Vystavení předchází kontrola VIN karosérie a registrační značky vašeho vozidla. Vše musí souhlasit s velkým technickým průkazem. Mějte proto pro firmu před odvozem vozidla vše připraveno. Firma veškeré údaje odešle do systému Ministerstva životního prostředí MAISOH – modul autovraky IS. Potvrzení dostanete do ruky, a současně si jeho platnost můžete ověřit online právě v tomto systému.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin