Manipulační techniku jedině od profesionálů. Vyžadujte "full servis"!

Pustili jste se do výstavby nového skladu či distribuční haly, případně renovujete stávající objekt? Pokud je nedílnou součástí každodenní rutiny vašich zaměstnanců také manipulace s těžkými a objemnými břemeny, jistě vám nemusíme připomínat význam vhodně zvolené manipulační techniky. Úspora na nesprávném místě vám může velmi zkomplikovat podnikání, a proto si výběr konkrétních zařízení, a samozřejmě i jejich dodavatele dobře promyslete. Manipulační technika je alfou a omegou většiny průmyslových oborů. Bez ní by byly provozovatelé skladů, hal i dílen ztraceni. Ať už jde o elektrické kladkostroje, úchopové kleště, jeřábové traverzy, válečkové dopravníky, hydraulické sklopné plošiny, ocelové konstrukce a další pomocníky, právě tato zařízení dokonale suplují lidský faktor a umožňují rychlejší, bezpečnější a efektivnější práci. Logicky platí, že investice do kvalitnějších strojů přinese firmě mnohem větší užitek.

Tuna sem, tuna tam...

Vhodně zvolená manipulační technika si poradí i s velmi těžkými břemeny. Například C hák unese břemeno o váze 5 tun a elektrický kladkostroj bez problémů zvládne i náklad vážící cca 25 tun. Jeřábová traverza pak i náklad o dvojnásobné hmotnosti.

Nakupujte tam, kde manipulační technice rozumí

Proč byste měli být obezřetní také při výběru dodavatele? Důvod je prostý – prodej manipulační techniky nabízí mnoho firem, ale zdaleka ne všechny zajišťují i související služby. Vyžadujete-li individuální přístup a nadstandardní servis, poohlédněte se po někom, kdo není pouhým přeprodejcem. S ohledem na výše uvedené je dobrou volbou firma Bazala zdvihací zařízení s.r.o., v jejímž portfoliu najdete i projektování, montáž a samozřejmě záruční a pozáruční servis. Od roku 2012 je nedílnou součástí činnosti také výroba manipulační techniky. Potřebujete další informace? Nebojte se zeptat přímo odborníků z firmy Bazala zdvihací zařízení. Rádi vám navrhnou optimální řešení s ohledem na vaše potřeby.