Máte záznam v registru a potřebujete půjčku? Jaké jsou možnosti?

Záznam v registru dlužníků může znamenat překážku ve chvíli, kdy nutně potřebujete finance v podobě půjčky. Řada poskytovatelů vám žádost zamítne, protože nemáte dostatečnou bonitu. I přesto ale existují cesty, jak to vyřešit a půjčit si menší finanční obnosy. Více informací najdete v tomto článku.

Jak se můžete dostat do registru dlužníků?

Registr dlužníků obsahuje záznamy o lidech, kteří mají problémy se splácením svých závazků. Nemusí se jednat nutně pouze o půjčky, ale jsou zde záznamy i při pozdním splácení účtů ze energie, poplatků za zdravotní pojištění a podobně. Registrů existuje více a různí poskytovatelé mohou nahlížet do jiných. V případě splacení všech vašich závazků by měl být záznam vymazán a vaše šance pro získání půjčky by měly být opět vyšší.

Půjčky bez registru

Naštěstí se ne všichni poskytovatelé orientují podle registrů a není to pro ně jediný směrodatný ukazatel pro poskytnutí nebankovní půjčky. V takovém případě dá ovšem trochu větší práci hledání opravdu výhodné nabídky, kdy nebankovní úvěr bez registru není zbytečně předražený. Když se vám to však povede, ušetříte si mnoho problémů a zůstane vám pouze starost s včasným a řádným splácením. Rozhodně nepřeceňujte své síly ohledně celkové výše všech splátek. Znamená to, že v situaci, kdy nezvládáte platit stávající závazky, není vhodné brát si další úvěry.

Výběr a sjednání přes internet

Celý proces je možné značně urychlit díky nekonečným možnostem internetu. Jednoduše si vyberete požadovaný finanční produkt, vyplníte formulář žádosti a čekáte na schválení. Rychlá půjčka je vyřízena během několika minut, maximálně hodin. V případě kladného výsledku přichází peníze na váš účet podle toho, jak dlouho trvá připisování transakcí vaší bance. Většinou se jedná o jeden až tři pracovní dny.

Publikováno: 06. 01. 2018

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: jak se dostat do registru | půjčky bez registru