Moderní firma může díky kanceláři v cloudu pracovat odkudkoliv. I ta malá

Ekonomický systém, balíček kancelářských aplikací a množství jsou pro naprostou většinu moderních firem naprosto nezbytné. Usnadňují každodenní rutinu menším i větším podnikům – mnohé by bez nich prakticky nemohly fungovat. Díky kanceláři v cloudu navíc není nutné provozovat vlastní servery. Pokud jste vždy uvažovali o tom, že budete řídit firmu z domova nebo třeba druhého konce světa, tisíce kilometrů daleko od svých kolegů, seznamte se s řešením iPodnik.

Online kancelář dává podnikání nový rozměr

Nemuset se vázat na jediné místo je obrovská časová i ekonomická výhoda. Uhranula-li vás představa, že se vám naskytne možnost řídit veškerou agendu bezprostředně poté, co otevřete notebook, a to bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, bude se vám iPodnik zamlouvat. Nabízí komplexní správu dat a aplikací nastavenou tak, aby plně odpovídala požadavkům uživatele. Co to znamená v praxi? Pod hlavičkou iPodniku narazíte na „staré známé“ aplikace, bez kterých si nedokážete představit svůj (podnikatelský) život. Jmenovitě jde o ekonomický systém Pohoda, Microsoft 365 - Exchange online, Kasa OnLine, Skype for Business či SharePoint. Plejáda programů však může být podstatně širší, iPodnik totiž umožňuje implementaci vlastních aplikací. Je tedy čistě ve vaší režii, zda budete službu využívat třeba pro daňové účetnictví online nebo jinou agendu.

S iPodnikem odpadají starosti i náklady

Proč si ze všech řešení vybrat právě iPodnik? Tým zkušených vývojářů službu průběžně ladí tak, aby na ni snadno migrovali a s ještě větší lehkostí ji využívali. Kombinace jednoduchého nastavení, rychlého importu dat a intuitivního uživatelského rozhraní je zárukou efektivity od prvního kontaktu. A kdybyste si náhodou nevěděli rady, vždy se můžete spolehnout na garantovanou uživatelskou podporu (funguje 24/7). Pro případ, že by se vašim datům něco přihodilo, je zálohování nastaveno na každý den. Chcete se o iPodniku dozvědět více? Pokračujte na ipodnik.cz a rozjeďte svou kancelář odkudkoliv.

Publikováno: 07. 02. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: admin