Nejlepší CRM systém? Víme, jaké by měl mít vlastnosti

Podnikat bez CRM systému je jako řídit v neznámém prostředí automobil bez navigace. Do cíle se možná dostanete, ale půjde o mnohem obtížnější a delší cestu, která vás možná ani nebude bavit. Díky vhodně zvolenému CRM řešení naopak zažijete jízdu svého života. Ale jak poznáte, že jste si vybrali ideální softwarový produkt? Měl by disponovat následujícími vlastnostmi.

​Jednoduchost

Navzdory pestré paletě funkcí musí kvalitní CRM řešení nabízet jednoduché, intuitivní a přehledné uživatelské rozhraní. Nechcete přece ztrácet čas neustálým uvažováním nad tím, jak jej správně používat.

Z hlediska použitelnosti patří k absolutní špičce český CRM systém eWay-CRM. Využívá prostředí e-mailového klienta Microsoft Outlook, což z něj dělá jednoznačnou volbu nejen pro stávající uživatele, ale v podstatě pro každého, kdo preferuje přímočaré ovládání bez zbytečných složitostí.

​Přehlednost a modifikace na míru

Další důležitou vlastností kvalitního CRM softwaru je organizovanost, která má značný vliv na celkovou efektivitu. Současně je klíčové, aby se produkt dokázal přizpůsobit na míru konkrétních potřeb specifického podnikání.

Co se týče zmíněného eWay-CRM, kromě vysoké míry organizovanosti nabízí možnost přizpůsobení dle individuálních návyků a preferencí. V praxi to znamená nastavení vlastních uživatelských pohledů, velikosti oken, ale také automatické sledování e-mailů, tmavý režim a další užitečné vlastnosti.


Kapitola sama o sobě je integrace aplikací třetích stran. Například s ekonomickými softwary Pohoda či Money S3.

​Mobilita a off-line režim

CRM bez mobilní verze v dnešní době neobstojí. Ale co když jste mimo kancelář, potřebujte pracovat, ale dočasně ztratíte připojení k internetu? Díky off-line režimu vás nezastaví vůbec nic. A jakmile se opětovně připojíte, data se aktualizují.

Český eWay-CRM to umí. Chcete si ho zdarma vyzkoušet? Více se dozvíte na eway-crm.com.

Publikováno: 19. 02. 2024

Kategorie: Podnikání

Autor: admin