Nenechávejte daně na poslední chvíli

Tak se nám to pomalu blíží, co říkáte? Nemáme na mysli vánoční svátky, spíše jako závěr zdaňovacího období 2012. Jistě, do dubna je přece času dost, ale schválně si vzpomeňte na minulý rok. Pokud patříte mezi jedince, kteří nechávají své daňové přiznání na poslední chvíli a prožijí několik bezesných nocí, měli byste si dát své účetnictví do pořádku s předstihem. Otázkou však je, zda se do agendy pustit svépomocí, nebo se obrátit na profesionála. Fráze, podle které má obojí své pro a proti neobstojí. Poplatky za vedení účetnictví jsou tak malé, že se skutečně nevyplatí riskovat a udělat při vyplňování formulářů zbytečnou chybu.

Neznalost vás může dostat do maléru

Fakt, že jste studovali na střední/vysoké škole rok, či dva předmět účetnictví, vám v praxi příliš nepomůže. Mít základní povědomí o problematice je sice chválihodné a pro podnikatele takřka nutností, ovšem nesledujete-li všechny změny v legislativě (a že jich je...), můžete vás ušetřená tisícovka dostat do nemalých problémů. V případě, že je pro vás formulář daňového přiznání španělskou vesnicí, neváhejte. Preferujete-li nejen individuální přístup, ale i zázemí dlouhodobě působící společnosti s perfektními referencemi, svěřte vedení účetnictví Centru služeb pro podnikání.

Kompletní firemní agenda pod jednou střechou

Přenecháte-li vaši agendu Centru služeb pro podnikání, můžete využít paušální měsíční účetnictví, které zahrnuje konzultace a daňové přiznání zdarma. V nabídce služeb je ovšem nejen zpracování účetnictví a daňové evidence, ale také vedení mezd, rekonstrukce účetnictví a poradenství při zakládání firmy. Další užitečné informace a aktuální ceníky najdete přímo na webu sluzbyapodnikani.cz.

Publikováno: 09. 11. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: admin