Operativní leasing? Výhodnější je dlouhodobý pronájem vozidla!

Potřebujete reprezentativní vozidlo, které vám neudělá ostudu před klienty a obchodními partnery? Pokud v rámci optimalizace nákladů přemýšlíte nad operativním leasingem, zadržte – efektivnějším řešením může být dlouhodobý pronájem auta, který má oproti leasingu několik podstatných výhod. Zaměřili jsme se nabídku renomované pražské autopůjčovny Taggart a prozradíme vám podrobnosti.

Vyberte si k optimalizaci nákladů spolehlivého partnera

Důvodů, proč si nepořizovat vlastní automobil, je hned několik. Vyhnete se vysoké vstupní investici a nebudete muset řešit některé provozní náklady v podobě servisu a pojištění. V tomto ohledu se operativní leasing jeví jako příhodný, nicméně dlouhodobý pronájem auta je ještě lepší. Ve vozovém parku autopůjčovny Taggart najdete pouze nové a roční vozy, které splňují vysoké nároky na kvalitu a spolehlivost. Za zmínku však stojí i špičkové služby a rychlé jednání autopůjčovny. Co se týče konkrétních benefitů souvisejících s dlouhodobým pronájmem, jde především o:
  • Bezkonkurenční ceny, na které v ostatních autopůjčovnách nenarazíte. V opačném případě získáte slevu a dostanete vozidlo za ještě nižší cenu. Taggart garantuje nejvýhodnější nabídku.
  • Automobily jsou ve špičkovém technickém stavu s velmi nízký, počtem najetých kilometrů. Průměrné stáří vozů je 10 měsíc a nájezd 18 tis. km.
  • Veškeré provozní náklady (údržba, pojištění) hradí autopůjčovna.
  • Vozidlo dostanete k dispozici okamžitě a bude vám přistaveno na libovolné místo.
  • Auto si můžete zapůjčit i na fakturu. Dokonce i v případě, že figurujete v registru.
A co je nejlepší? Doba zapůjčení není stanovena smlouvou, takže je jen na vás, jestli se rozhodnete pro měsíční nebo roční pronájem. V případě operativního leasingu nic takového možné není. V nabídce najdete vozy Škoda Superb II, VW Passat, Ford Mondeo a Audi A6. Aktuální ceník a další informace najdete na www.taggart.cz.

Publikováno: 19. 10. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: dlouhodobý pronájem vozidla