Tisk složenek: Služba, která vám ušetří spoustu času

Spousta firem pravidelně rozesílá klientům větší množství složenek. Jste na tom podobně a divíte se, kde ostatní berou tolik času na vypisování údajů? Vypsat pár desítek poštovních poukázek nepředstavuje nepřekonatelný problém, ale co když jsou jich stovky nebo tisíce? Dělejte to efektivně jako ostatní a nechte si je vytisknout s předvyplněnými údaji. Ušetříte spoustu času... Prozradíme vám, na koho se obrátit!

Proč složenky vyplňovat ručně, když si je můžete mít předtištěné?

Úhrada peněz složenkou se sice jeví jako zastaralý a pomalý způsob, nicméně i dnes jde o jednu z nejrozšířenějších metod platby. Vyplňování poštovní poukázky je ovšem poněkud zdlouhavé, takže vám služba, v rámci které si můžete objednat již předtištěné složenky, přijde vhod. V případě stovek či tisíců poukázek není co řešit. Přidejte se k podnikatelům, firmám a institucím, které tisk složenek využívají již dávno. Služba, která vám ušetří spoustu času a starostí, funguje online a to na velmi jednoduchém principu. V podstatě stačí, když si vyberete požadovaný typ složenky a do formuláře vepíšete údaje, které na ni chcete vytisknout. Anebo pošlete e-mailem vzorovou poukázku.

Všechny typy poukázek, včetně personalizovaných a s alonží

Tisk složenek najdete na www.slozenky-tisk.cz a v nabídce najdete všechny typy poukázek. Tedy A, Ad, C, Cd. Další možností je tisk personalizovaných poukázek s odlišnými údaji. Potřebujete-li složenky s různým variabilním symbolem nebo jiným údajem, máte je mít. Zároveň neváhejte využít tisk poukázek a alonží 4'' nebo 8''. To znamená, že je složenka spojena s prázdným papírem, na který lze dodatečně vytisknout doprovodný text. Kvalita tisku je vynikající, text je ostrý a Česká pošta je bez problémů přijímá. Firma disponuje moderním zázemím, díky kterému může objednávky vyřizovat velmi rychle. Předtištěné poukázky rozesílá do celé ČR a v případě zájmu si lze objednat také prázdné složenky. Další informace a platný ceník najdete na výše uvedeném webu.

Publikováno: 04. 02. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: poštovní poukázky | tisk složenek