Pokladní software Enter: Univerzální řešení pro maloobchod

Pokladní software Enter je inovativní a všestranné řešení, které nabízí uživatelům snadnou a efektivní správu pokladny a fakturace. S jeho použitím se mohou maloobchodníci těšit z jednoduché obsluhy, ať už preferují ovládání pomocí dotykové obrazovky nebo klasické klávesnice.

Snadná obsluha, rychlý prodej

Jedním z hlavních benefitů pokladního softwaru Enter je jeho jednoduchá obsluha. Nezáleží na tom, zda jste zkušený prodejce nebo začátečník, s tímto softwarem si poradí každý. Stačí zadat cenu produktu, kód položky nebo jednoduše načíst čárový kód, a prodej je zaznamenán. Díky intuitivnímu rozhraní a přehlednému systému je celý proces rychlý a snadno se tak vyhnete frontám čekajících zákazníků.

Jednoduchá fakturace pro snadnou administrativu

V pokladním softwaru Enter není pouze řeč o prodeji na pultě. Pokud potřebujete vytvořit fakturu, není to žádný problém. Fakturace je zde stejně jednoduchá jako vystavení účtenky. Stačí vybrat položky z ceníku a zadat potřebné údaje o zákazníkovi, které můžete načíst buď z adresáře nebo z registru ARES. Po vyplnění všech údajů máte na výběr – můžete fakturu elegantně poslat e-mailem ve formátu PDF, nebo si ji vytisknout pro klasické zaslání. Budete-li potřebovat vypracovat přiznání k dani z příjmů, pořiďte si FORM studio.

Sledování zásob – efektivní správa skladu

Nesporně důležitou součástí každého obchodu je správa zásob. Pokladní software Enter vám v tomto ohledu usnadní práci. Stovky položek zboží můžete rozdělit do skupin, mezi kterými se jednoduše přepínáte, což usnadňuje a urychluje vyhledávání. Prodané zboží se automaticky odepisuje, takže máte neustále přehled o aktuálním množství na skladě. Dalším užitečným nástrojem je možnost vytisknout uzávěrku pokladny, denní stavy i obraty, čímž získáte kompletní přehled o hospodaření vašeho podniku.

Minimální investice s maximálním efektem

Investice do hardwarové pokladny může být značná, zejména pro menší provozovny. Avšak s pokladním softwarem Enter můžete využít jakýkoliv PC, notebook nebo tablet s operačním systémem Windows 7 až 11. Nemusíte tedy pořizovat nové zařízení, stačí vám i starší PC, notebook nebo levný tablet. Pokladní software Enter je cenově dostupnou alternativou, která však nabízí všechny potřebné funkce pro bezproblémový provoz. Navíc, jako bonus získáte plnohodnotný fakturační program se skladovou evidencí, což je další nástroj pro efektivní řízení vašeho podnikání.

Publikováno: 25. 07. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: admin