Přesuňte svou adresu do středu dění

Ne, dnes skutečně nebude řeč o výhodách virtuálních sídel v hlavním městě. I ti největší workoholici totiž musí někdy vypnout a přesunout se z kanceláře do místa, kterému většina z nás říká domov. Pokud ve svém současném bydlení netrávíte příliš mnoho času, pravděpodobně je něco špatně. Důvodem, proč trávíte většinu volného času mimo domov, může být fakt, že se v něm zkrátka necítíte dobře. Sbalte si proto svých pět švestek a přesídlete tam, kde si skutečně odpočinete a zároveň budete v těsné blízkosti středu dění. Hurá do Prahy!

Proč právě Praha?

Pro mnoho lidí je naše stověžaté hlavní město symbolem neutuchajícího cvrkotu. Samozřejmě, Praha zkrátka žije, ovšem neznamená to, že v ní nenajdete skutečně klidná místa, která ocení všichni, kteří hledají mírumilovné místo k odpočinku. Skvělým příkladem jsou novostavby. Moderní bydlení splňuje všechny soudobé požadavky a uspokojí i ty nejnáročnější nájemníky. Nachází se v klidných lokalitách, jejichž okolí lemuje dostatek zeleně. Mohou se pochlubit skvělou občanskou vybaveností a navíc jsou, co by kamenem dohodil, od centra města. Mají tedy nové byty v Praze nějaké nevýhody? My jsme žádné nenašli.

A jak to vypadá uvnitř?

Developerské projekty vypadají dobře nejen zvenčí. Překročíte-li práh některého z bytů, pravděpodobně začnete uvažovat, že si svou kancelář přesunete domů. Interiéry jsou prostorné a skvěle prosvětlené. Většinou si je můžete nechat přizpůsobit na míru – z pokoje navíc se dá udělat zmíněná pracovna, případně šatna pro manželku. Byty prodej Praha si můžete prohlédnout i online na online-reality.cz. Stačí si vybrat lokalitu, cenové rozpětí a profiltrovat se k vysněnému bydlení. Že na tohle nemáte čas? Zadejte poptávku a počkejte, až vám sama spadne do klína. Je to jednodušší, než si myslíte.

Publikováno: 09. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: admin