Nebankovní hypotéka - jedna z možností, jak získat potřebný kapitál

Sháníte finance pro podnikání, ale banka se k vám otočila zády? Podnikatelé nemají v bankách na růžích ustláno a bez adekvátních příjmů je šance na úspěch nulová. To ovšem neznamená, že peníze nemůžete získat jinou cestou. Ta vede přímo do nebankovního sektoru, kde na vás čeká oblíbený produkt s názvem nebankovní hypotéka bez registru. Nenechte se však zmást, s klasickou hypotékou má společná jen některé parametry, ale protože se jedná o neúčelový úvěr, můžete ji využít na cokoliv. Finanční prostředky tak můžete rovnoměrně rozdělit na podnikání, ale i osobní potřeby. Zkrátka tak, jak se vám to momentálně hodí.

Rychlý úvěr bez komplikací

Mezi největší výhody patří možnost rozložit splátkový kalendář na dlouhých 30 let a minimalizovat tak výši splátky. Úvěrový rámec přitom může dosáhnout až 70 % nemovitosti a dlužnou částku lze kdykoliv bez sankce doplatit. Vyřízení je velmi rychlé a peníze můžete mít k dispozici již do 24 hodin. Nezáleží na tom, zda máte negativní záznam v registru dlužníků nebo nemůžete prokázat dostatečnou bonitu. Mezi podmínky poskytnutí hypotéky patří pouze vlastní nemovitost, kterou můžete ručit. Limitující není dokonce ani váš věk.

Zodpovědnost především

Nebankovní hypotéka bez registru vám může posloužit i jako efektivní nástroj pro vyplacení exekuce nebo konsolidace nevýhodných půjček. Buďte však opatrní. Věřitel sice nevyžaduje doklad o výši příjmů, ale tím spíš byste si měli důkladně spočítat, zda budete schopni úvěr pravidelně splácet. Uvědomte si, že jde o dlouhodobý závazek, za který ručíte vlastní nemovitostí. Zohledněte své další závazky, ale také budoucí plány, které by mohly snížit vaše příjmy. Detailní informace o hypotéce najdete přímo na webu hypotekybezregistru.cz.