Řecko - ideální místo pro regeneraci a odpočinek

Jste přepracovaní a cítíte, že by vám prospěla krátká pauza? Práce vám neuteče a vaši spolupracovníci to bez vás pár dní určitě vydrží. Sbalte si kufry a vydejte se někam za sluníčkem. Jedině to vám totiž dobije energii po nekonečné zimě a naladí vás na správnou vlnu. Otázkou tedy je, KAM. Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou doporučíme Řecko. Krize nekrize, jedna z kolébek moderní civilizace stále patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím a to nejen díky úžasným písčitým plážím, ale především nezaměnitelné atmosféře a starobylým historickým památkám.

Dovolená, na které vám nebude nic chybět

Dovolená Řecko představuje vyváženou kombinaci všeho, co od dovolené čekáte. Čisté pláže a průzračné moře, které je ideálním prostředím na všechny druhy vodních sportů, ale také zmíněné pamětihodnosti. Těch je v celém Řecku víc než dost a přenesete se díky nim o několik tisíc let zpět. Impozantní je především legendární Akropolis v Athénách, ale za pozornost stojí i další sakrální stavby. Kapitolou samou pro sebe je vyhlášená řecká kuchyně. Na rozdíl od té orientální a exotické nebudete muset zažívací trakt připravovat na šok a vaše chuťové buňky si opravdu smlsnou. Až vám někdo nabídne Gyros, Musaku, Souvlaki nebo Tzatziky, určitě neodmítněte a pochutnejte si. Výtečná je i místní grilovaná zelenina. Řecko je opravdovým rájem pro gurmány.

Do Řecka se dá letět za hubičku

Zájezdy Řecko vám díru do rozpočtu rozhodně neudělá. Stačí se obrátit na cestovní kancelář, která má v nabídce last minute Řecko a můžete dovolenkovat za pár korun. Chcete-li mít jistotu perfektního zákaznického servisu a nejnižších cen, vyzkoušejte jednu z největších cestovek NewTravel.czPrávě ta totiž nabízí široké spektrum zájezdů do Řecka, kterým nelze odolat.

Publikováno: 15. 04. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: dovolená Řecko | last minute Řecko | Řecko | zájezdy Řecko