Reklama, která nikdy nezestárne

Vzpomínám, když jsem jako dítě chodil babičce na bonbóny, které byly uskladněny v kredenci v krásné plechové dóze od žitné kávy z období první republiky. Dodnes mám před očima slogan, který hrdě tvrdil: "Vitáčkova žitná káva Oveka, snídaní je moderního člověka!". Přestože pana Vitáčka i s jeho firmou dávno odvál čas, povědomí o jeho značce žije stále dál a vzhledem k faktu, že podobné secesní plechovky se staly cenným sběratelským artiklem, bude žít i nadále. Dovedete si představit efektivnější brandovou reklamu?

Zvyšování povědomí o značce pomocí propagačních dárků

Reklamní plechovky mají skutečně potenciál vydržet věky a vzhledem ke své relativně nízké ceně být velice efektivním reklamním předmětem. Zatímco jiné propagační předměty, jako klíčenky, trička, propisky nebo igelitové tašky vydrží pouze omezenou dobu, kvalitní plechové krabice ozdobené originálním designem budou šířit povědomí o vaší značce klidně i za sto let. Jen si to představte - pravnuci vašich dnešních zákazníků budou mlsat sušenky z plechové krabice ozdobené vaším logem a podvědomě si spojovat vaši značku s příjemnými zážitky. A až vyrostou a budou potřebovat něco z vašeho sortimentu, neomylně se obrátí na vaši firmu. Pokud tedy v té době bude ještě existovat.

Kde získat reklamní plechové obaly za rozumnou cenu?

Většina podnikatelů, kteří mají s propagačními plechovkami zkušenost, dobře ví, že nejvýhodněji mohou získat tento sortiment u firmy Bluearrow.cz, která patří mezi přední výrobce reklamních plechovek u nás. Objednání není nikterak složité. Stačí si v přehledném menu vybrat tvar a rozměry plechové dózy, materiál, ze kterého má být zhotovena, styl provedení a dodat vlastní grafický návrh, který z běžné plechové dózy udělá umělecké dílo. Vaše plechovka tak bude obdivována i dalšími generacemi.

Publikováno: 25. 09. 2020

Kategorie: Marketing

Autor: admin