Reservanto - unikátní rezervační systém, který zvýši kvalitu vašich služeb

Majitelé navštěvovaných fitness a wellness center už dávno vědí, jak by jim absence registračního systému zkomplikovala život. Speciální druh informačního systému jim pomáhá evidovat rezervace a dostupnost a pokročilejší aplikace umožňují klientům platit online. Rezervační systém však nachází uplatnění i v ostatních oborech podnikání. Mohou ho využívat provozovatelé masérských a kosmetických salónů, majitelé solárií a solních jeskyní, ale stejně tak i zubaři nebo fotoateliéry. Jednoduše všichni, kteří usilují o efektivní chod firmy.

Pokud jste se našli v cílové skupině nebo podnikáte v oboru, ve kterém rezervační systém uplatníte, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud jste ji v minulosti některý ze systémů implementovali, ale nevyhovoval vašim potřebám, vyzkoušejte nový unikátní systém Reservanto. Ten lze nastavit po takřka libovolný obor podnikání a ve srovnání s klasickými rezervačními systémy nabízí spoustu dalších výhod.

Devizou Reservanta je důraz na maximální přehlednost. Rozhraní je navrženo tak, aby se v něm zákazníci ihned zorientovali a provedli základní úkony za pár vteřin. Autoři systému vycházeli z praxe, kdy mnoho klientů od online rezervace odradila přílišná komplikovanost systému. Reservanto je proto jiný, intuitivní a zákazníci k němu mohou přistupovat přes internet.

Podnikatelé jistě ocení aplikaci (momentálně však funguje pouze pro Android), díky které mohou rezervace spravovat prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu. Tedy i na druhém konci planety, bude-li to zapotřebí.

Ani tím ovšem výhody nekončí, Reservanto je nabitý nadstandardními funkcemi a sleduje chování uživatelů, umí komunikovat se sociálními sítěmi a zvládá i SMS a e-mail marketingu. Získaná data lze exportovat do přehledného reportu a využít je při dalším plánování. Samozřejmostí je podpora platební brány a to jak platby kartou, tak převodem.

Reservanto je k dispozici v několika verzích a tu základní můžete využívat bezplatně. Usnadněte život sobě i svým klientům a vyzkoušejte rezervační systém zdarma hned teď. Najdete ho na www.reservanto.cz.

reservanto_velke

reservanto_klient

Publikováno: 30. 08. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: rezervační systém | rezervační systém online | rezervační systém zdarma