Rezervace? Jedině online

Nabízíte přímé služby zákazníkům, kteří si u vás pravidelně objednávají vaše služby? A už jste slyšeli o jedinečném online rezervačním systému Reenio? Pokud ne, tak zbystřete. Proces objednávání usnadní nejenom vám samotným, ale i vašim klientům. Sportoviště, masérské, kosmetické i kadeřnické salony, ale i některé lékařské ordinace. Jejich služby je většinou zapotřebí si objednat. To můžete buď telefonicky, nebo online. A který z těchto způsobů podle vás upřednostňují vaši zákazníci? Obzvláště je-li vaše linka obsazená? Jednoznačně online.

Výhody online rezervací

Online rezervace má spoustu výhod, a to pro obě strany. Předně nemusíte pořád běhat k telefonu a místo toho se můžete (nebo vaši zaměstnanci) plně věnovat své práci. Chytrý software navíc téměř vylučuje chyby, ke kterým je lidský faktor přeci jen náchylnější. A nedochází tak k nemilým příhodám, kdy jsou na stejnou hodinu objednáni dva klienti. A v neposlední řadě tento systém upřednostňuje řada klientů jako takových, kteří zkrátka nechtějí ztrácet čas telefonováním.

Rezervační systém Reenio

Cesta k takovému rezervačnímu systému přitom vůbec není složitá. Nabízí jej například společnost GARVIS Solutions s.r.o. Zaregistrovat a začít používat rezervační systém zdarma můžete během chvilky na www.reenio.cz.

Platíte jen za službu

Na místě nejsou ani obavy z finanční náročnosti produktu. Balíček business vhodný pro většinu typů podnikání váš přijde jen na 225 korun měsíčně. Budete-li chtít systém provozovat na vlastní doméně, doporučujeme balíček premium za 584 Kč měsíčně. Přitom platíte jen za službu, kterou využíváte.

Automatické upozornění

Výhodou také je, že systém neprovádí "pouhé" rezervace, ale vaše klienty také je v předstihu upozorňuje (ať již e-mailem či SMS zprávou), že se blíží termín jejich návštěvy u vás. Tak se nemůže stát, že na ni zapomenou.

Žádné speciální vybavení

K tomu, abyste mohli využívat jedinečný rezervační systém Reenio, přitom nepotřebujete žádné speciální vybavení. Prakticky si vystačíte s zařízením (počítačem, tabletem, ale i mobilním telefonem) připojeným na internet. A samozřejmě webovým prohlížečem.

Příjemná grafika i intuitivní ovládání

Stávající uživatelé systému si velmi pochvalují jeho grafiku i snadné intuitivní ovládání stejně jako komunikaci s technickou podporou, jež je dle jejich slov nikdy nenechá na holičkách. Pro podnikatele se jednoznačně jedná o správnou volbu. Telefonická objednávání už jsou skutečně pasé. Jděte proto s dobou i vy.

Publikováno: 27. 09. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: admin