Soustřeďte se na důležitější věci. Správu firemních prostor nechte na profesionálech

Ti z vás, kteří podnikáte a disponujete různě velkými firemními prostorami, víte, že starost o ně zabírá mnoho času a činností. Věděli jste, že veškeré úkoly zajišťující hladký chod společnosti můžete přenechat jiným?

Komplexní služby. To je to, co potřebujete

Pokud jste se rozhodli zbavit se přebytečných povinností a správu o firemní prostory svěřit profesionálům, máte v podstatě dvě možnosti. Buď si na každou práci najmete zvláštní firmu. Jednu na úklid, další zajišťující ostrahu objektů, třetí na odvoz odpadu, jinou zase na údržbu venkovních ploch a údržbu zeleně. Otázkou však je, zda vám tím nepřibude ještě více práce a papírování, pokud budete mít pod palcem tolik pracovníků. Nebylo by úplně nejlepší objednat si na veškerou činnost spojenou se správou podnikových objektů jednu jedinou firmu? Takovou, která ví, co je třeba udělat, zařídit, dovézt a odvézt? Odpadnou vám problémy s administrativou a zcela jistě i v konečném důsledku ušetříte na nákladech.

Podle čeho vybrat odborníky na slovo vzaté?

Najít skutečně profi firmu na správu nemovitostí se vším všudy, může být trochu složitější. Jedním z vodítek pro vás jsou kladné reference. Určitou vypovídací hodnotu mají i získané certifikáty a ocenění. A jistě nabídka poskytovaných služeb bude prioritou při vašem rozhodování. Úklidové práce a ostraha objektů jsou samozřejmostí. Chtějte víc. Zajištění energetického managementu budov, hygienický servis, logistické služby a v případě potřeby i specifické činnosti, například hubení škůdců.

Chtějte nadstandardní servis

V současné době existuje na trhu se službami v oblasti správy nemovitostí více společností. Ke špičkám v oboru pak patří Hondl Global Services. Přes 600 odborně vyškolených pracovníků se nyní stará o 340 objektů a uspokojuje tak nejnáročnější požadavky více než 1 000 klientů. Jejich doménou je komplexní servis, který jen těžko najdete jinde.

Publikováno: 03. 11. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin