Nebraňte se automatizaci a budete vyrábět efektivněji

Kdo by si byl ještě před několika málo lety pomyslel, že proces výroby ovládnou hi tech zařízení a důmyslné výrobní linky, které vše hravě zvládnou i bez naší pomoci. Vývoj se nedá zastavit a současné zpracovatelské provozy vypadají, jako by je někdo vystřihl z dobových sci-fi filmů. Neexistuje však jediný důvod, proč bychom se měli automatizaci jakkoliv bránit. Díky moderním zařízením je výroba mnohem efektivnější. Stroje zvládnou více práce za mnohem kratší časové úseky a to navíc mnohem precizněji než my lidé. Pokud si s myšlenkou automatizace výrobny pohráváte i vy, poradíme vám, na koho se obrátit.

Jedním z předních specialistů je společnost APLAUS, která již 19 let nabízí komplexní služby v oblasti projektování a realizace řídících systémů a poskytuje i veškerý související servis. Návrhy jednotlivých strojů i celých výrobních linek vždy realizuje s ohledem na individuální požadavky zákazníka a využívá prověřené a kvalitní zařízení od světoznámých výrobců jako SIEMENS, MOELLER, UNITRONICS, WAGO, ABB, FINDER, OEZ nebo RITTAL. Klade důraz na intuitivní uživatelské prostředí a je schopna pružně reagovat na jakékoliv požadavky ohledně přizpůsobení zařízení aktuálním potřebám.

A protože většina podniků již určitý informační systém využívá, programuje aplikace na řízení strojů a vizualizace. Ty má na starosti tým kvalifikovaných programátorů a dalších specialistů, kteří jsou schopni navrhnout programy s takřka neomezenými možnostmi. Zabývají se také testováním funkčnosti stávajících systémů, které jsou schopni na základě podrobných analýz inovovat. Díky vizualizaci je možno data dlouhodobě archivovat a odstranit veškeré nežádoucí vlivy.

Chcete-li se o činnosti společnosti APLAUS dozvědět více, navštivte aplaus.cz.

Publikováno: 02. 05. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: projektování řídících systémů | řízení strojů | vizualizace