Rychlá krátkodobá půjčka: Vzít, či nevzít? Toť otázka...

Dostali jste se do finanční krize, kterou by vyřešila menší finanční injekce? Řekněme v řádu několika tisíců korun? Nemáte-li k dispozici kontokorent nebo kreditní kartu, a zároveň si nechcete půjčovat od svých blízkých, nezbude vám, než se poohlédnout po vhodné půjčce. Pro překlenutí kratšího období jsou jako stvořené tzv. rychlé půjčky. Jak si vybrat tu nejlepší a na co se zaměřit, se dočtete v následujících řádcích.

Víte, od koho si půjčujete?

S nabídkami rychlých půjček se „roztrhl pytel“. Narazíte na ně na každém internetovém rohu a zdánlivě se liší „jen“ v detailech. Jenomže právě tyto maličkosti bývají naprosto zásadní. V prvé řadě se zaměřte na poskytovatele s dobrým renomé. Naopak se vyhněte neznámým zprostředkovatelům. Solidní půjčku před výplatou poznáte již na první pohled. Například podle webových stránek, kde by neměly chybět obchodní podmínky, rozhodčí smlouvy a další důležité informace. Naprosto transparentní by měly být i parametry samotné půjčky. Nechcete-li se při výběru rychlé půjčky online spálit, vyberte si takovou, u které si budete jistí celkovou splatnou částkou, dobou splatnosti a dalšími důležitými parametry.

Bezpečně vám půjčí Emmas Credit

Jako příklad bezpečné půjčky online můžeme uvést nabídku od Emmas Credit s.r.o. Noví zákazníci si mohou půjčit 500 až 3000 Kč na 5 až 45 dní. Pro stávající klienty je připravena částka 7000 Kč. Proces vyřízení je snadný a rychlý. Stačí vyplnit online žádost a počkat na posouzení. V případě schválení dojde k odeslání požadované částky do 30 minut na váš účet. Další informace najdete na www.emmascredit.cz.

Dodržujte zásady zodpovědného půjčování

Rychlé půjčky jsou efektivním nástrojem pro pokrytí nečekaných výdajů. Primárně by však neměly sloužit jako pravidelný zdroj finančních prostředků – proto se předem ujistěte, že budete mít dostatek prostředků na uhrazení splatné částky a vždy si důkladně přečtěte smluvní podmínky.

Publikováno: 17. 10. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: emmas credit | rychlé online půjčky