Sazka má novou aplikaci od Anywhere. Můžete ji mít i vy!

Předpokládáme, že dřete jako mezci a nic neponecháváte náhodě. Na druhou stranu ale možná spoléháte na to, že se na vás jednoho krásného dne usměje štěstí a vyhrajete ve Sportce nebo Euromilionech. Kdo ví, třeba se skutečně zařadíte po bok šťastlivců, které výhra do konce života materiálně zajistila. Ještě předtím si ale stáhněte novou mobilní aplikaci Sazka, kterou vytvořila společnost Anywhere. Pádným argumentem je skutečnost, že se na Appstore umístila na 3. místě v žebříčku nejstahovanějších aplikací a momentálně ji najdete ve více než 100 tisících mobilních zařízeních.

Co Sazka aplikace umí?

Sportka, Euromiliony, Šťastných deset, Keno... to je jen základní výčet her, které provozuje společnost Sazka. Pokud některou z nich pravidelně hrajete, bude se vám Sazka aplikace od Anywhere hodit. Najdete v ní komplexní přehledy losování (včetně historie), funkci upozornění na budoucí losování, ale také lokátor nejbližšího Sazka terminálu a návody všech her. A aby toho nebylo málo, tak i funkci skenování čárového kódu, díky které se okamžitě dozvíte o tom, zda váš tiket konečně vyšel.

Sazka aplikace toho zvládá opravdu hodně a není divu, že ji uživatele chválili (především na Google Play). A nejen ti, na Anywhere se začaly obracet renomované evropské sázkové kanceláře, kterým se aplikace zalíbila natolik, že se rozhodly pro vlastní.

Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci!

A když už jsme u vlastní mobilní aplikace, můžete ji mít i vy. Společnost Anywhere nedávno spustila revoluční projekt Adam, v rámci kterého si mohou registrovaní uživatelé vytvořit zdarma mobilní aplikaci i bez znalosti programovacího jazyka. Za malý měsíční poplatek budete moct sekat aplikace jako na běžícím pásu a je jen na vás, co budou obsahovat. Mobilní aplikace může sloužit jako promo nového produktu či služby, rezervační systém, fotogalerie... V kreativitě se meze nekladou a Adam toho umí opravdu hodně. Na www.adamapp.cz najdete další informace a portfolio aplikací, které již uživatelé s Adamem vytvořili. Šel do toho i známý DJ UWA, vyzkoušíte to i vy?

Publikováno: 30. 07. 2014

Kategorie: Marketing

Autor: admin