Sháníte levný byt v Praze?

Bydlení v Praze s sebou přináší celou řadu benefitů, které vám menší město může nabídnout jen stěží. Najdete v ní nejen bohatý kulturní život, spoustu kouzelných míst s neskutečně působivou atmosférou, ale i mnohem více obchodních příležitostí. V hlavním městě se prostě nudit nebudete a pokud se do něj máte v plánu přestěhovat, udělejte to! Otázkou však je, se ubytovat. Hodláte-li v matičce Praze strávit minimálně pět následujících let, zvažte koupit bytu či domu. Až vás Praha vycucne a vyplivne a vy utečete do zaječích, vyděláte. Ceny nemovitostí rostou a o těch pražských to platí dvojnásob. Dá se ale v současnosti v hlavním městě koupit cenově přijatelné bydlení? Nebo si snad budete muset zažádat o mnohamilionovou hypotéku?

Bydlení podle vašeho gusta

Chcete-li být ve svém novém příbytku spokojení, neměli byste dělat kompromisy. Konec konců, místo, kde se budete skutečně cítit jako doma, potřebujete. Prodej bytů v Praze můžeme pomyslně rozdělit na starší bytové jednotky a novostavby. Staré domy mají něco do sebe. Nachází se v perfektních lokalitách a pyšní se reprezentativní adresou. Prostorné interiéry vás nepochybně okouzlí. Daní jsou neskutečně vysoké pořizovací ceny, paradoxně nedostatek parkovacího místa a mnohdy i celkový urbanismus, který se s pohodovým bydlením příliš neslučuje. A jak jsou na tom levné byty Praha? Tedy bytové jednotky v novostavbách?

Nebojte se moderního bydlení

Nové developerské projekty za starými byty nijak nezaostávají. I ony jsou často na atraktivním místě a v opačném případě alespoň v bezprostřední blízkosti spoje. Ten vás do centra zaveze v cuku letu. Nejlevnější byty v Praze vynikají promyšleným konceptem, na který mohou starší byty zapomenout. Developeři vsadili na nízkoenergetické standardy, ideální prosvětlení místností a moderní technologie, které zaručují ideální mikroklima. Ne nadarmo jsou novostavby označovány jako zdravé bydlení. V jejich okolí nacházíme parky a dětská hřiště. Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost. A ceny? Jsou mnohem nižší, než jste si mysleli. Své bydlení si můžete najít na prahanovebyty.cz.

Publikováno: 12. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: admin