Pořiďte si profesionální webové stránky a posuňte svůj byznys na další level

Pamatujete si na doby, kdy webové stránky představovaly obrovskou konkurenční výhodu? To už je nějaký ten pátek. Dnes je situace diametrálně odlišná. Nemít webovky znamená být ne o krok, ale o kilometr za konkurencí. To samé platí i o zastaralém řešení, které nefunguje, jak má. Naštěstí vždy můžete nastartovat byznys doslova raketovým způsobem. Prozradíme vám, proč se vyplatí investovat do profesionální webové stránky a proč nepodceňovat SEO.

Jak vypadají profi webovky v roce 2015?

Tvorba webových stránek prošla významným vývojem. Trendy se poměrně rychle mění a do čela se dostávají nové technologie (HMTL 5, CSS 3...). Uživatelé tráví stále více času online na mobilních zařízeních, což je pádný důvod k tomu, abyste sáhli po responzivním webu. Obecný recept na konverzní design bohužel neexistuje. Web musí jít vstříc specifické cílové skupině uživatelů. Chybu však rozhodně neuděláte minimalistickým a elegantním rozhraním. Nezatěžujte návštěvníky zbytečnostmi a naservírujte jim své služby/produkty na stříbrném podnose. Pamatujte si, že stylová grafika prodává a budí dojem profesionality.

Proč zlepšovat SEO?

Krásný web s vyladěným UX (user experience – uživatelský prožitek) je základním kamenem úspěchu. Jenomže do mozaiky chybí několik dalších prvků, bez kterých by celek nikdy nemohl fungovat. Alfou a omegou ziskového webu je dostatek potenciálních zákazníků. Způsobů, jak dostat návštěvníky na web, je nespočet. Z dlouhodobého hlediska se vyplatí zvážit investici do kvalitní a bezpečné SEO optimalizace. Web, který si vyhledávače zamilují, přinese majiteli nemalé zisky.

Chcete komplexní řešení pod jednou střechou?

Neztrácejte čas a obraťte se na někoho, kdo pro vás vytvoří profesionální webové stránky a zároveň se postará i o SEO. Firma 2Rsolurions je na trhu pět let a většinu projektů vytvářela souběžně s optimalizací. Všechny důležité informace najdete na www.2rsolutions.cz.

Publikováno: 10. 12. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: profesionální webové stránky | seo optimalizace