Potřebujete sklad, ale nemáte na něj? Pronajměte si ho!

Kupí se vám zboží, ale nedisponujete dostatečným množstvím prostředků, za které byste si mohli pořídit vlastní sklad? Jednoduchá rada, vyřešte to pronájmem. Ve vašem okolí se jistě nachází celá řada volných objektů, které by splňovaly všechny vaše požadavky. Otázkou však je, jak je najít, respektive kde je hledat. Nechcete-li trávit celé dny objížděním hal, které vypadají, že by mohly být tím, co hledáte, obraťte se na někoho, kdo vám prostory najde za vás. Třeba na společnost s letitými zkušenostmi Cushman & Wakefield. Že vám to „něco“ říká? Pokud již nějaký ten pátek podnikáte, dost možná jste už na tuto firmu narazili. Bodejť by ne, když se činností v oboru průmyslových nemovitostí zabývá od roku 1917.

Důvěřovat zkušeným se vyplácí

Společnost Cushman & Wakefield nasbírala během své (téměř) stoleté existence spoustu zkušeností, díky kterým se dostala mezi přední společnosti ve svém segmentu. Momentálně působí po celém světě a působí nejen jako vysoce kvalifikovaný poradce ohledně skladování, ale navíc poskytuje i spoustu dalších služeb, které nějak souvisí s problematikou průmyslových nemovitostí. Pronájem skladů a hal v režií Cushman & Wakefield využívají společnosti v téměř 60ti zemích světa, což z ní činí největší poradenskou firmu svého druhu. Kromě toho se zabývá také oceňováním, strategickým plánováním, průzkumem a analýzou portfolia.

Najděte si volný sklad snadno a rychle

Volné sklady můžete vyhledat přímo na firemním webu czech-industrial.cz. Díky šikovnému rozhraní budete ihned vědět, které z nich jsou připraveny k okamžitému použití. Praktické filtrování dat a mapka vám ušetří spoustu času a u každé nemovitosti najdete kontakt na zprostředkovatele. Díky Cushman & Wakefield velmi rychle najdete sklady Ostrava, Brně, Praze nebo kdekoliv jinde v rámci celé ČR.