Recenze top pojištění od Generali

Řídí naše životy osud, nebo je vše souhrou náhod? Ať už je to jakkoliv, měli bychom myslet na zadní kolečka. Pojištění funguje jako berlička, o kterou se můžeme opřít vždy, když se dostaneme do nezávidění hodné situace. Navíc má významný psychologický efekt – alespoň do jisté míry nás zbavuje stresu. Velmi důležitý je ale výběr vhodného partnera. Pojišťoven je jak máku a přestože se zdá, že všechny nabízí téměř identické produkty, praxe je diametrálně odlišná. Pro většinu lidí hraje prim nízká cena pojistného, která by však v žádném případě neměla být na úkor kvality vybraných produktů.

O pojišťovně Generali

Chcete-li, aby pojištění nebylo jen levné, ale především dostatečně kvalitní, zvolte pojišťovnu, která vám nabídne dlouholeté zkušenosti a stabilní zázemí. Zaměřili jsme se na českého giganta Generali Pojišťovna a.s., jehož mateřská společnost Assicurazioni Generali byla založena již v roce 1831. První česká pobočka pojišťovny Generali byla otevřena v roce 1834 a nynější podobu akciové společnosti získala v roce 1995. Skupina Generali patří, s předepsaným pojistným ve výši 66 mld. EUR, k největším světovým poskytovatelům a působí ve více zemích světa. Důvěřuje ji více než 65 milionů klientů a to nejen v Evropě, ale také v Asii, kde získává stále významnější pozici. Ale proč je pojišťovna Generali tak úspěšná i navzdory silné konkurenci? Zřejmě proto, že klienty neláká jen nízkou cenou, ale spíše individuálním přístupem, širokým spektrem kvalitních produktů a špičkovým servisem. Portfolio zahrnuje pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik. Generali disponuje hustou sítí poboček na celém území České republiky. Na vybrané produkty, které se u nás těší největšímu zájmu, jsme se zaměřili blíže.

Povinné ručení

Sjednání povinného ručení je zákonnou podmínkou pro provozování motorového vozidla. Pojišťovna Generali nabízí povinné ručení ve třech základních variantách (Základ, Komplet a Exkluziv), které se liší limitem pojistného plnění, rozsahem asistenčních služeb a několika dalšími aspekty. V případě nejlevnější varianty Základ je pojistné krytí stanoveno na 35/35 mil. Kč. V ceně pojistného je započítán i základní balíček asistenčních služeb. Zlatý střed, tedy varianta Komplet, má pojistné krytí 70/70 mil. Kč, rozšířené asistenční služby a mimo jiné i pojištění střetu se zvířetem. Rozhodnete-li se pro povinné ručení Exkluziv, budete se moct spolehnout na pojistné krytí ve výši 100/100 mil. Kč, rozšířené asistenční služby, pojištění střetu se zvířetem, zapůjčení náhradního vozidla a úrazové pojištění řidiče. Zajímavá je i nabídka doplňkových pojištění, ve které najdete pojištění skel, pojištění živlů, nebo pojištění proti hlodavcům. Pokud si nejste jistí, který z balíčků povinného ručení Generali je optimální pro vaše motorové vozidlo, poraďte se přímo se zástupcem pojišťovny. Výši pojistného krytí nepodceňujte, v případě větší nehody se mohou škody vyšplhat velmi vysoko. pojisteni_motorovych_vozidel

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění sice není povinné, ale cestovat bez něj představuje obrovské riziko. Nespoléhejte se ani na evropskou kartičku pojištěnce – v ostatních zemích EU se cena lékařských zákroků liší a ve většině případů se nevyhnete vysokým doplatkům. Pojišťovna Generali nabízí tuzemské i zahraniční cestovní pojištění. Tuzemské cestovní pojištění (varianty Home Standard a Home Exkluziv) kryje rizika trvalých následků a smrti úrazem, krádeže, zničení a poškození osobních věcí a zavazadel, odpovědnosti za škodu, ale také zrušení nebo přerušení pobytu. Je vhodné pro ty, kteří provozují zimní i letní rekreační sporty. Skupinová a rodinná pojištění Generali poskytuje s výraznou slevou. cestovni_tuzemske Zahraniční cestovní pojištění je nabízeno ve čtyřech variantách a krytí léčebných výloh dosahuje až 5 mil. Kč (varianty Business a Komfort). Jednotlivé balíčky obsahují široké spektrum pojistných programů a je jen na vás, zda vám jde především o úhradu léčebných výloh, nebo i další služby v podobě úrazového pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti a jiných nadstandardních služeb (např. kauce, finanční půjčka apod.). Samozřejmostí je non stop asistenční služba nebo připojištění pro rizikové sporty. 695x220

Proč se rozhodnout právě pro Generali?

Pojišťovna Generali umožňuje klientům pohodlné sjednání pojištění online, které je intuitivní a rychlé. Využijete-li slevové kódy, které jsou k dispozici v rámci facebookové aplikace Klikni pro slevu, získáte špičkové pojištění za ještě lepší cenu. Všechny potřebné informace najdete na webu www.generali.cz.