Uplifter má nejširší nabídku nových i použitých jeřábů

Stavební firmy, strojírenské i automobilové společnosti, armáda a také drobní řemeslníci, kteří realizují fasády, schodiště, balkóny nebo pokrývačské práce. Ti všichni využívají manipulační techniku a ti všichni tvoří spektrum zákazníků společnosti Uplifter. Společnost Uplifter má nejširší sortiment nových i použitých jeřábů, působí v Česku, na Slovensku, v Polsku i Německu, a to už skoro 20 let. Manipulační techniku nabízí malým i velkým firmám. Ty větší si často kupují vlastní stroje, menší firmy využívají výhodného pronájmu.

Vybavení do dvou hodin od objednání

Může se to stát každému. Získáte zakázku, na niž nemáte vybavení. Rozbije se vám vlastní stroj. Budete mít tolik práce, že vaše technika všechny úkony nebude stíhat. V takových situacích je nejlepší domluvit si pronájem. U Uplifter vše zvládnete rychle a v rámci celé České republiky můžete mít požadovaný stroj už do dvou hodin od objednání. Pokud navíc nemáte vlastního pracovníka, dá se stroj pronajmout i s personálem. Jak? Všechno vyřídíte třeba přes web Uplifter.cz.

Nabídka je široká

Na tomto webu si také prohlédnete veškerou nabízenou techniku. Společnost se soustředí zejména na stavební jeřáby, a to konkrétně:
  • minijeřáby,
  • mobilní jeřáby,
  • přívěsné jeřáby.
Dále prodává a pronajímá rovněž vakuovou techniku (manipulátory, přísavky na sklo apod.) a transportní pomůcky. Minijeřáby jsou výhradně značky Maeda Mini Cranes, velmi se totiž osvědčila. Jejich jeřáby mají nosnost až 8 tun, nulové emise, nízkou hlučnost a flexibilní hydraulické opěry. Motor se dá přepínat z dieselu na elektro. Mobilní jeřáby jsou značky Pick & Carry. Nosnost je do 90 tun, pohon na baterii, opět nejsou hlučné a nabízí flexibilní pohyb. Ovládání všech nabízených jeřábů je hračka, Uplifter vám případně zajistí i školení včetně možnosti získání profesních certifikátů.

Publikováno: 27. 04. 2020

Kategorie: Práce

Autor: admin