Úvěry, které vás nebudou stát ani korunu navíc

Určitě jste se už někdy v životě dostali do situace, kdy jste naléhavě potřebovali peníze ve velmi krátkém čase. Zároveň jste ale počítali každou korunu, a proto jste potřebovali úvěr, který by pro vás znamenal minimální náklady navíc. Až donedávna bylo něco podobného naprosto nepředstavitelné. Naštěstí už je všechno jinak.

Neplatíte úroky ani poplatky

Už i na našem trhu najdete krátkodobé mikroúvěry, které pro vás nebudou znamenat zvýšené výdaje. Příkladem je půjčka CreditAir. Jinými slovy neplatíte zde žádné poplatky navíc za sjednání úvěru. Úroky jsou také nulové, tedy pokud si půjčujete poprvé. Ale jak vlastně tento typ půjčky funguje? Zažádáte o ni přes internet, kde si na příslušném webu nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti, vyplníte registrační formulář s osobními údaji a odešlete online žádost. Druhou možností je žádost telefonická na speciální lince.
  • Do 15 minut dostanete odpověď, zda úvěr obdržíte.
  • Peníze potom dostanete na účet do 30 minut.
  • Jako nový klient můžete žádat až o 6000 Kč na 75 dnů, splatných ve dvou splátkách.
  • Zaplatíte pouze tolik, kolik jste si půjčili.
Předností této půjčky je především skutečnost, že si můžete půjčit hned napoprvé částku až 6000 Kč, u mnoha společností bývá výše první půjčky nižší. Zároveň si můžete standardní dobu splatnosti 30 dní prodloužit až o 45 dní. Konečná splatnost tak může dosáhnout 75 dní.

Obejdete se bez ručitele i potvrzení o příjmu

Takzvaná první půjčka zdarma je pro vás skutečně výhodná. Vyzkoušíte si, jak mechanismus malých krátkodobých půjček vlastně funguje. Výhodou je, že peníze získáte velice rychle a můžete s nimi hned podle potřeby nakládat. Zároveň jistě uvítáte, že poskytovatelé těchto půjček zpravidla nevyžadují kontrolu v registrech dlužníků. K jejich sjednání nepotřebujete ručitele a většinou ani potvrzení o výši příjmů. Stačí vám jediný doklad, občanský průkaz.

Publikováno: 14. 08. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin