Velkoobchod textilu s pracovním oblečením pro všechny profese

Kvalitní pracovní oblečení je vizitkou každého podniku. Zaměstnanci vypadají upraveně a na první pohled je jasné, k jaké firmě patří. U výrobních profesí je tímto způsobem dbáno na jejich bezpečnost. Jaké pracovní oblečení je možné pořídit?

Je z čeho vybírat

Pracovní oblečení – velkoobchod vám umožní sjednotit oblečení všech profesí, díky čemuž odlišíte personál od zákazníků. K dostání jsou trička, polokošile, košile, kalhoty, šortky, blůzy, svetry, zástěry, bundy a vesty jak v pánském, tak v dámském provedení. Podle typu profese je oblečení opatřeno bezpečnostními reflexními prvky, nebo si na něho můžete nechat zhotovit jmenovky. V každém případě si můžete být jisti, že veškeré oblečení je vyrobeno z kvalitního materiálu a inspirováno posledními moderními trendy. Z toho důvodu je jeho nošení velice pohodlné, neboť se bere v potaz i použití funkčního materiálu. Oblečení rovněž odolá vysoké zátěži, není nijak poznamenáno ani častým praním.

Zaměřeno na bezpečnost

Brno pracovní oblečení velkoobchod má ve svém sortimentu oblečení, u něhož je třeba splňovat řadu bezpečnostních norem a certifikací. Naleznete tu například funkční polokošile a trička s reflexními pruhy na hrudi a rukávech, které zajišťují vysokou viditelnost zaměstnance. Vybírat můžete ze svítivě žlutého provedení, či z kombinací žluté a modré, nebo oranžové a modré. Ve stejném barevném vyvedení je možno pořídit i multifunkční pracovní kalhoty. Zde máte na výběr ze zimní nebo letní varianty. V obou případech kalhotám nechybí elastický pás v zadní části, dvě přední, zadní a boční kapsy opatřené patkou a suchým zipem. Letní kalhoty jsou vybavené prodyšnou síťovinou. Nabídku oblečení s reflexními prvky uzavírají bundy a vesty, mezi nimiž naleznete též softshellovou bundu z vodě a větru odolného materiálu.

Publikováno: 26. 11. 2019

Kategorie: Práce

Autor: admin