Vybudování úspěšného e-shopu je díky Webczech.cz jednodušší

Myslíte si, že je tvorba e-shopu náročná práce, která vyžaduje podrobné programátorské znalosti? Mýlíte se! Založení e-shopu je hračka. Pokud o něm uvažujete, ale zatím jste se báli podniknout první krok, přečtěte si tento článek a pak už vám nic nebude stát v cestě. Když využijete služby, které nabízí Webczech.cz, získáte v krátké době e-shop, se kterým budete spokojeni. Navíc vás to vyjde levně.

Prodej a pronájem e-shopu

Webczech.cz poskytuje kompletní služby, které se týkají zakládání e-shopu i www stránek. Sami musíte vědět pouze to, co od e-shopu očekáváte. O grafický návrh, programovací práce a instalaci obchodu se postarají odborníci. Společnost vám také zaregistruje doménu a nastaví webhosting. Možné je i domluvit import dat. Vše proběhne podle vašich představ, dostanete svůj e-shop na míru. Podle vašeho zájmu je možný pronájem e-shopu za 499 Kč měsíčně, nebo si jej zakoupit podle podmínek ceníku. Licence do 100 položek je za 0 Kč, lze tedy získat e-shop zdarma.

Víte, co kupujete

Nejste si jistí, jestli vám e-shop bude vyhovovat? Buďte bez obav. Webczech.cz vás nechce překvapovat ani šokovat, a tak vám na měsíc zpřístupní DEMO verzi, ve které si vše vyzkoušíte. Pokud se rozhodnete, že e-shop chcete, je možné se domluvit na importu dat ze zkušební do ostré verze.

Atraktivní benefity pro zákazníky

Webczech.cz dbá na to, aby jeho zákazníci byli co nejspokojenější. Nabízí proto mnoho skvělých benefitů. Jedním z nich je výborný poměr ceny a výkonu, jak už zaznělo dříve. Každý zákazník dostane možnost vlastního zásahu do systému, a tak můžete obchod kdykoliv upravit podle nejnovějších představ a požadavků. Nezvládnete-li to sami, je možné si k práci pronajmou vlastního programátora. Nespornou výhodou je také EET pokladna, kterou k e-shopu dostanete zcela zdarma.

Publikováno: 29. 08. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: admin