Hezky vonět není výsadou žen. Oblíbenou vůni by měl mít i úspěšný muž

To, že se ženy velmi pečlivě starají o svůj zevnějšek je velmi dobře známo. To samé však dělají i mnozí muži. Není na tom vůbec nic zvláštního a už vůbec ne špatného. Dobře upravený muž udělá na ženy mnohem větší dojem než ten, který vypadá zanedbaně. Pokud patříte k mužům, kteří svůj zevnějšek dosud zanedbávali a chcete to změnit, je ten pravý čas. Vrcholoví manažeři kosmetických gigantů velmi dobře vědí, že stovky milionů mužů po celém světě touží vypadat přitažlivě a neváhají za kosmetiku a nejrůznější přípravky utratit vysoké částky. Mnoha lidem se při spojení upravený muž vybaví zženštilý muž. V praxi to však samozřejmě vypadá úplně jinak. To, že chce mnoho mužů vypadat dobře ještě neznamená, že v jejich těle nekoluje dostatek testosteronu. Právě naopak. Úspěšní muži sází na svůj vzhled a snaží se díky němu dostat do přízně opačného pohlaví.

Jak vypadat lépe a udělat dojem na okolí?

Způsobů, jak dosáhnout „dokonalého“ vzhledu, je hodně. Obecně platí pravidlo, že nic se nemá přehánět a všeho moc škodí. Péče o vzhled začíná důkladnou hygienou a končí stylovým a módním oblečením. Co se hygieny týká, určitě dodržujte základní pravidla jako je mytí zubů, holení a pravidelné sprchování. Tyto na první pohled samozřejmé věci mnoho mužů nedodržuje. Pro ženy však páchnoucí muž přitažlivý není. Muž by měl mít upravené vlasy. Nikde není psáno, že se musíte gelovat. Moderně zastřižené vlasy však vypadají mnohem lépe, než rozcuchané vrabčí hnízdo. Pokud již mnoho vlasů nemáte, raději zvolte hodně krátké zastřižení. Holá hlava vypadá mnohdy lépe, než deset dlouhých vlasů alá šedesátiletý roker.

Vůně jako základní kámen charismatu

Naprostým základem je pěkná vůně. Na trhu je nepřeberné množství parfémů, deodorantů a dalších prostředků, díky kterým budete krásně vonět. Hodit se vám bude i další pánská kosmetika jako například gel na holení. Gely jsou mnohem populárnější než pěny a zaručují mnohem hladší oholení. Po holení se vám bude hodit voda po holení, díky které bude Vaše tvář nejen vydezinfikovaná, ale také velmi příjemně navoněná. Na internetu seženete pánskou kosmetiku mnohem levněji, než v kamenných obchodech. Můžete ji nakupovat za velkoobchodní ceny a ušetřit tak desítky procent.

Udělejte si pořádek v šatníku

Když je muž hladce oholen, ostříhán a voní, chybí mu už jen stylové oblečení. Každému muži sedí něco jiného a důležité je, aby se v tom, v čem chodí, cítil pohodlně. Pokud chcete nakoupit levné, ale zároveň kvalitní značkové oblečení, opět se můžete podívat na internetu. V kurzu jsou různé outlety, díky kterým ušetříte až 50 procent. Nezanedbávejte svůj vzhled a dbejte o sebe. Odměnou vám bude nejen větší zájem druhého pohlaví, ale také skvělý pocit, že chodíte upravení.

Publikováno: 08. 08. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: deodoratny pro muže | mužeské parfémy | pánská kosmetika | parfémy | voda po holení