Ušetřete si práci i peníze: Posílejte balíky do zahraničí přes BalíkServis!

Provozujete e-shop a chystáte se prodej rozšířit i do zahraničí? Pak vám nezbude, než se poohlédnout po někom, kdo zásilky rychle, levně a spolehlivě dopraví až do cíle. Najít dopravce, který vyhovuje všem zmíněným kritériím, však není úplně jednoduché. Chcete-li mít jistotu, že vaši zahraniční zákazníci obdrží zboží k oboustranné spokojenosti, vsaďte na službu BalíkServis. Služba BalíkServis je jako stvořená pro menší podnikatele, kteří posílají menší objem zásilek a nedosáhnou na speciální podmínky od přepravců. Nabízí velmi efektivní způsob, jak poslat balík do zahraničí bez zbytečných komplikací. Další skvělá zpráva je, že nebudete muset vážit cestu na poštu nebo do logistického centra. Když přijde na věc, můžete balík odeslat třeba z druhého konce světa – kurýr se dostaví na adresu, kterou uvedete do online formuláře v rámci vyřizování objednávky. BalíkServis přepraví váš balík do Německa, Polska, Rakouska… nebo kterékoliv jiné evropské země včetně Turecka.

Jak probíhá objednávka?

Služba funguje na jednoduchém principu. Vyplníte formulář, ve kterém uvedete příslušné adresy (odesilatele a příjemce), definujete parametry balíků (hmotnost, cena dobírky, připojištění) a kalkulátor vám obratem spočítá celkovou cenu. Poté provedete platbu online (přes platební bránu PayU) a máte hotovo. Zásilka může mít hmotnost až 700 kg a rozměry do 2x2x3 m.

Nemáte balík u sebe? To přece vůbec nevadí

BalíkServis vám přijde vhod vždy, když budete posílat balík, který nemáte fyzicky u sebe (nachází se např. ve skladu). Služba umožňuje zasílání balíku mezi dvěma adresami, takže můžete poslat např. balík do Francie, i když jste zrovna na dovolené na Bali. Chcete se o posílání balíků přes BalíkServis dozvědět více nebo rovnou nějakou zásilku poslat? Další informace a formulář pro odeslání najdete na www.balikservis.cz.

Publikováno: 31. 08. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: balikservis | jak poslat balík do zahraničí