3 nebankovní úvěrové společnosti, u kterých si můžete bez obav půjčit i vy

Začátky podnikání bývají krušné a často se neobejdou bez vstupních investic. Potřebujete-li finanční injekci v rekordně krátkém čase, nezbude vám než se po ní poohlédnout v nebankovním sektoru. Nebankovní poskytovatelé úvěrů jsou k podnikatelům vstřícnější a mnohdy jim půjčí i tehdy, když se k nim banka obrátí zády. Buďte však obezřetní a vybírejte pouze z prověřených institucí, které vám nabídnou výhodné podmínky. Několik jsme jich pro vás našli.

Neúčelová půjčka od Home Credit

Společnost Home Credit patří ke stálicím a na českém nebankovním trhu působí velmi dlouho. Nabízí úvěry ve výši až 150 000 Kč na cokoliv se splatností až 84 měsíců. O půjčku můžete zažádat online na webu www.stabilnipujcka.cz, kde si lze vypočítat výši splátek pomocí aplikace Home Credit půjčka kalkulačka. Ručitele ani zástavu nebudete potřebovat. Home Credit půjčka lze využít na cokoliv.

Spolehlivá půjčka od Provident

Provident nabízí půjčku ve výši až 80 000 Kč a i o ni lze zažádat přes internet. Provident půjčky se splácí jednou týdně a to po dobu 45, 60 nebo 100 týdnů. Společnost Provident několikrát získala prvenství v Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni (v letech 2011 a 2012). O půjčku můžete zažádat na webu www.osvedcenapujcka.cz.

Krátkodobý půjčka od Ferratum

Ferratum půjčka je, na rozdíl od předchozích dvou úvěrů, krátkodobého rázu a hodí se k překlenutí druhotné platební neschopnosti. Společnost Ferratum Czech je dceřinou společností skandinávské Ferratum Groub a na přelomu roku 2013 a 2014 se transformuje na banku. Opět jde o neúčelovou půjčku, která je navíc zpoplatněna fixními poplatky. Máte o ni zájem? Vyřiďte si ji přes internet na webu www.pujckapraveted.cz.

Publikováno: 15. 07. 2013

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: ferratum | home credit | provident