Binární opce: Obchodování s podkladovými aktivy je vhodné (téměř) pro každého

Přemýšlíte nad tím, jak trvale zvýšit příjmy, ale chcete se vyhnout hledání jiného zaměstnání? Rádi byste vydělávali z pohodlí domova – přes internet? V dnešní době jde o poměrně běžnou praxi mnoha lidí, kteří propadli obchodování s binárními opcemi. Nenechte se zmást poněkud odborným finančním termínem – binární opce jsou podkladová aktiva (např. indexy, měny, dluhopisy, komodity), jejichž hodnota se v průběhu času mění. Obchodování je postaveno na principu odhadování, jakým směrem se bude hodnota podkladových aktiv pohybovat. Stále vám binární opce připadají příliš složité? Nevadí, vše pochopíte na následujícím příkladu:
Rozhodnete se pro spekulaci ohledně růstu určitého podkladového aktiva, například akcií Googlu. Vyberete určitý časový interval a tipnete si, zda se po uplynutí cena akcií zvýší nebo naopak sníží. Investujete určitou částku a pokud bude vaše spekulace správná, získáte ji zpět a navrch slíbený výnos. Výše výnosů se liší v závislosti na podkladovém aktivu a časovém rozmezí spekulace.
Princip obchodování s binárními opcemi je skutečně snadný. Na druhou stranu nelze spoléhat na náhodu – takovým způsobem můžete velmi rychle přijít o všechny peníze. Proto je vhodné obchodovat s podkladovými aktivy, o kterých máte dobré povědomí. Rozumíte-li měnovým párům, obchodujte právě s nimi.

Vyberte si kvalitního brokera, dostanete vysoký bonus

Obchodování s opcemi probíhá na speciální softwarové platformě, kterou vám poskytne některý z brokerů. Naším tipem je broker binárních opcí Topotion. Ptáte se proč? Topoption patří k nejspolehlivějším brokerům, podporuje češtinu, disponuje licencí u České národní banky a v neposlední řadě nabízí vysoký vstupní bonus na binární opce. Obchodování si navíc můžete zcela zdarma vyzkoušet v demo účtu – nebudete nic riskovat, prozkoumáte rozhraní platformy a s opravdovým spekulováním o pohybu aktiv začnete, až bude chtít. Další zajímavé informace o binárních opcích najdete na specializovaném portálu www.obchodnibonusy.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: bonus na binární opce | broker binárních opcí topoption | obchodování s opcemi