Čas jsou peníze. Začněte podnikat rychle a efektivně!

Ostřílený byznysman moc dobře ví, že ztratit spoustu času znamená přijít o zajímavý výdělek. A právě proto je stále oblíbenější zakládání firem na klíč a koupě tzv. ready made společností. Pokud si pohráváte s myšlenkou na start nového podnikání pod hlavičkou s.r.o., možná by nebylo od věci zvážit právě tyto možnosti. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas a nervy vyřizováním nezbytné administrativy, přenechte to na odbornících. Zajímají vás podrobnosti?

Založení s.r.o. je zdlouhavé. Chcete podnikat okamžitě?

Jak dlouho trvá založení s.r.o. svépomocí? Nechceme vás odradit, ale v současné době je založení společnosti stále poměrně zdlouhavé. Dokonce až pětkrát delší než v zahraničí. Budete muset podstoupit množství administrativních úkonů, které vám zaberou zhruba pětadvacet dní. A to je jeden z hlavních důvodů, proč je výhodnější nastartovat podnikání pomocí specializované firmy. Necháte-li si založit firmu na míru, budete moct podnikat do cca dvou týdnů. Nebudete riskovat neúspěšný zápis do rejstříků z důvodu nedodržení postupu a vše proběhne naprosto hladce. Ale co když chcete podnikat ještě rychleji? I to je možné, pokud bude vaše nová společnost ready made. Tedy již fungující a zapsaná v obchodním rejstříku. Ready made firmy mají splacený základní kapitál a během své existence nevykonávaly žádnou obchodní aktivitu. Nemají tedy žádné závazky ani pohledávky. V rámci převodu lze změnit název a sídlo společnosti, jednatele a společníky a samozřejmě i předmět činnosti.

Jak je to s firmou na Slovensku?

Máte-li v plánu podnikat na Slovensku, pak se vám bude asistence odborníků hodit ještě víc. Slovenská legislativa je přeci jen trochu jiná než ta naše a podrobnější studium by vám zabralo spoustu času. Chcete-li se dozvědět další podrobnosti, navštivte prezentaci společnosti Company Consulting s.r.o. na www.copanyconsulting.sk. Společnost nabízí komplexní služby, které spočívají nejen v zakládání a prodeji společností, ale také zřízení virtuálních kanceláří na těchto adresách v Bratislavě:
  • Osadná ulice
  • Vyšehradská ulice
  • komplex Vienna Gate, Kopčianská ulice
  • Klincová ulice
  • Konventná ulice
  • Michalská ulice
Nejlevnější virtuální sídlo v Bratislavě je k mání již od 11 € za měsíc. Samozřejmostí je přeposílání pošty a další související služby.

Publikováno: 27. 11. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: sídlo firmy bratislava | slovenská s.r.o. slovenská ready made