MiniPOS: Kladivo na EET pro malé podniky

Provozujete menší restauraci, bar, kavárnu nebo ubytování? Pokud vás děsí představa z implementace EET, máme pro vás skvělou zprávu. Elektronická evidence tržeb nemusí být zbytečně komplikovaná. Skvělým příkladem je „pokladna pro malé podnikání“ miniPOS. Umožňuje rychlý prodej na pár kliků. Budete ji mít vždy s sebou a EET za vás vyřeší provozovatel služby.

Jak miniPOS funguje?

Nastavení mobilní tiskárny je snadné a rychlé. Stačí vyťukat adresu provozovny, definovat vzhled účtenky a naplnit ceník zbořím a službami. Samotný prodej probíhá několika kliknutími na položky z ceníku a tlačítko „zaplatit“. Pak už jen vytisknete účet. Stejně intuitivní jsou gastro funkce umožňující přijímání objednávek na stoly, přesun hostů a rozdělování účtů.

Co miniPOS umí?

Pokladní systémy miniPOS umožňují zobrazení přehledu tržeb, a to graficky i v číslech. Statistiky jsou přehledné a budete mít díky nim prodej pod kontrolou. Pokladnu si nainstalujete na mobilní zařízení (smartphone, tablet…), které máte vždy po ruce. Budete ji mít sebou na každém kroku, případně si ji umístíte do stojánku v provozovně. O odeslání dokladů na finanční správu se stará provozovatel systému. Nebudete muset nic řešit. Pokladna funguje i bez internetového připojení a jakmile se připojí, automaticky proběhne přesun nových dat na bezpečné místo. O zabezpečení prodejních dokladů je dobře postaráno a vy k nim budete mít neomezený přístup odkudkoliv. K užitečným funkcím, které vám usnadní spoustu práce, patří výčetka hotovosti, která vám obratem spočítá celkovou hotovost podle zadaného počtu mincí a bankovek. Díle pak evidence směn a možnost platby cizí měnou s přepočítáváním na české koruny. Za zmínku stojí také automatické spočítání částku, kterou máte zákazníkovi vrátit při platbě hotově.

Jak vytisknete účtenky?

A o účtenky se postará mobilní tiskárna účtenek, která jich na jedno nabití vytiskne až tisíc. Je tak malá, že ji hravě strčíte do kapsy. Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.minipos.cz.

Publikováno: 14. 08. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin