Primapol: Hutní materiály a plasty od předního distributora

Úspěch v podnikání závisí do značné míry na tom, jak spolehlivé partnery si zvolíte. Platí to také o dodavatelích. Pokud se poohlížíte po někom, kdo se v segmentu hutních materiálů a plastů pohybuje jako ryba ve vodě, máme pro vás tip.

Sortiment je poměrně náročný na manipulaci a skladování – jistě vám přijde vhod pomoc od někoho, kdo nabízí dodávku v čase („just in time delivery“). Díky tomu ušetříte spoustu finančních prostředků i času.

Jedním z předních distributorů finálních produktů a polotovarů je Primapol. Firma působí na trhu 17 let (od roku 2004) a momentálně drží skladem přes 20 tisíc položek o souhrnné hmotnosti přesahující 3 tisíce tun.

Firemní krédo zní „vyřídit vše najednou“. Proto Primapol dodává klientům veškeré materiály v čase, kdy ho potřebují. Odpadne vám nutnost držení skladových zásob či čekání na dodávky.

S čím konkrétně vám Primapol pomůže? V nabídce najdete hliníkové tyče, svitky a související sortiment, nerezové tyče, polotovary z titanu a bohatou nabídku požárních produktů. Ať už slitiny potřebujete v obchodní, nebo letecké kvalitě, neodejdete s prázdnou. Společnost nabídku průběžně rozšiřuje a přizpůsobuje ji aktuálním potřebám zákazníků. Díky certifikátům ISO:9001:2008 a AS 9210 je garantována neměnná kvalita.

Primapol je stabilní společnost, která zboží skladuje v moderně zařízených halách se špičkovým zpracovatelským zařízením. Jedná se o plochu 9 tisíc m2, z níž je naprostá většina zastřešena. Nedílnou součástí výbavy jsou automatické kotoučové a pásové pily, potahovací linky a další zařízení.

Do centrálního skladu, který se nachází v Pleteném Újezdu u Kladna, se dostanete za pouhých 15 minut od Letiště Václava Havla.

Podrobnosti o sortimentu a doplňkových službách najdete na www.primapol.cz.

Publikováno: 05. 01. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: dodavatel hutního materiálu | dodavatel plastů