Plastové polotovary přímo od výrobce se vyplatí!

Plasty patří mezi nejdůležitější materiály pro zdravotnictví, stavební průmysl a v podstatě všechny ostatní obory. Poptávka po plastových polotovarech stoupá a pokud je potřebujete i vy, bude se vám hodit tip na vysoce kvalitní plasty za velmi výhodnou cenu. Kdo vám ji nabídne? Nikdo jiný, než výrobce. Ten, kterého vám dnes představíme, patří mezi světovou špičku v plastikářském průmyslu a působí na trhu téměř 200 let. Řeč bude o nabídce mezinárodní skupiny Röchling a její dceřinné společnosti Röchling Engineering Plastics s.r.o. Zajímá vás, proč by vás výroba plastů měla zajímat?

Z jakých plastů Röchling polotovary vyrábí?

Plastové polotovary přímo od výrobce jsou výrazně levnější, než od ostatních dodavatelů a v případě Röchling Plastics s.r.o. se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a zároveň si vybrat z širokého portfolia polotovarů. Röchling vyrábí technické plasty z běžných i méně tradičních materiálů: PE, PP, PVC, Matrox, Formaterm, LubX, Durostone, Lignostone, Sustaplasto, Trovidur, ale také polyamid 6. Ten je známý pro své vynikající vlastnosti – je vysoce odolný vůči žáru a právě Röchling ho začala vyrábět ve větších formátech i v menších sériích jako první výrobce na světě. Výroba plastů zahrnuje tyto polotovary: extrudované profily, extrudované, kalandrované a lisované desky, trubky, svařovací dráty, bloky a další typy polotovarů ze všech výše uvedených materiálů. Ucelenou nabídku, včetně podrobné technické specifikace materiálů a polotovarů, najdete na www.roechling-plastics.cz.

Proč spolupracovat se společností Röechling?

Mezinárodní skupina Röechling vznikla v roce 1822 a z počátku se orientovala na oblast výroby oceli. Postupně rozšiřovala své výrobní kapacity a nakonec transformovala výrobu na sortiment plastových polotovarů. Rodina Röchlingů vždy dbala na výjimečnou kvalitu výrobků a na chodu firmy se podílí i dnes, v době, kdy společnost vlastní více než 200 akcionářů. Hledáte-li spolehlivého a silného partnera, který vám nabídne plastové polotovary z více než 30ti materiálů, právě jste ho našli.

Publikováno: 10. 06. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: dodavatel plastových polotovarů | plastové polotovary přímo od výrobce