Potřebujete půjčit (ne)jen na podnikání?

Sháníte finanční prostředky na rozvoj svého podnikání, ale zároveň vyžadujete možnost investovat i do jiných oblastí? Pokud vás klasická podnikatelská půjčka omezuje, zažádejte si o klasickou bankovní půjčku. Banky nabízí rozmanité spektrum finančních produktů a pravděpodobně si přijdete na své i vy. Nebankovnímu sektoru se raději rovnou vyhněte. Za dostupností a rychlým vyřízením se skrývá mnohem více negativ, než si dokážeme připustit. A propos – i banky v rychlosti vyřízení nijak nezaostávají. Fiananční prostředky lze často získat takřka na počkání.

Půjčka od stabilní instituce

Mezi nejoblíbenější bankovní úvěry neoddiskutovatelně patří půjčka Česká spořitelna. Věřitel se snaží vyjít klientům vstříc a nabízí značné množství výhod.

Výše půjčky se pohybuje v rozmezí 30 až 600 tisíc korun a to bez ručitele a udání důvodu. Jednoduše řečeno, nebudete musel hledat nikoho, kdo by se za vás zaručil a získané peníze můžete utratit za cokoliv. Unikátní je i doba splatnosti, která může trvat až 7 let. Dostanete tak možnost rozvrhnout si splátky tak, abyste je mohli bez problémů uhradit. Pro případ neschopnosti splácet nabízí Česká spořitelna pojištění. Budete-li chtít úvěr zcela či částečně umořit, můžete tak učinit bez jakýchkoliv poplatků.

Máte na půjčku od České spořitelny nárok?

Výše zmíněné benefity zní skvěle, ale půjčka od České spořitelny skutečně pro každého? Podmínky pro získání jsou následující:

plnoletost

trvalý pobyt v České republice

O půjčku mohou zažádat i cizinci, ovšem pouze za předpokladu, že mají trvalou adresu na území ČR. Průkaz totožnosti, doklad o výši příjmů či úředně potvrzené daňové přiznání a doklady, které vás opravňují podnikat. Peníze obdržíte ihned po podpisu smlouvy a to hotově či převodem na účet. Více informací získáte na www.cspujcka.cz.

Publikováno: 01. 11. 2012

Kategorie: Finance

Autor: admin