Využití a výhody 3D optického měření v praxi

Moderní technologie usnadňují každodenní život i práci. V případě 3D optických měřících přístrojů pak výrazně zjednodušují rozměrovou kontrolu výrobků. K nejvýznamnějším výrobcům dané techniky patří americká společnost MICRO-VU. Výrobce svá zařízení opatřuje CCD kamerou, která snímá měřené součásti. Měření se odehrává na nasnímaném obrazu. Trojrozměrné optické měření je vysoce přesné a v případě kvalitního osvětlení nachází využití také při analýze lesklých povrchů i černých a bílých plastů.

Kde špičkovou techniku pro 3D měření seženete v ČR?

3D měřící přístroje značky MICRO-VU u nás prodává výhradní zástupce - společnost DEOM. Ta se sortimentem moderní měřící techniky zabývá již od roku 2007 a kromě České republiky distribuuje produkty amerického výrobce i na Slovensku a v Polsku. Nabídka čítá široké spektrum senzorových měřících přístrojů s vynikajícími vlastnostmi. Ačkoliv nejde o nejlevnější sortiment, z hlediska efektivity je optické měření výhodné. Klíčový je výběr vhodného zařízení, s čímž vám ochotně poradí kvalifikovaní technici přímo v předváděcím středisku. Na vyžádání se dostaví k vám do firmy a předvedou produkty přímo ve vašich podmínkách. Nabídka českého distributora čítá také 3D skenery od korejského výrobce SOLUTIONIX. V praxi se přístroje využívají pro kontrolu modelu i reverse engineering.

Solidní partner, kterému můžete důvěřovat

3D technologie jsou natolik specifický sortiment, že je žádoucí spolupráce s někým, kdo produktu opravdu rozumí a objektivně klientovi doporučí vhodné řešení s ohledem na individuální potřeby. A právě v tomto směru vám bude plně vyhovovat spolupráce se společností DEOM. Ta totiž kromě profesionálního poradenství rovněž nabízí instalaci, programování měřících aplikací, počáteční zaškolení a zajištění externího financování. Bez ohledu na to, zda potřebujete měřící techniku, 3D skener nebo jiné zařízení, spolehněte se na stoprocentní servis. Odborníci vás nenechají na holičkách ani v případě poruchy. Diagnostika a oprava jsou samozřejmě také součástí služeb. Více se dozvíte na www.deom.cz.

Publikováno: 03. 05. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: 3D měření | 3D skenery