Problém s úložným prostorem vyřeší regály a přepravky

Máte malou kancelář, kde bojujete s každým kousíčkem úložného prostoru? Nebo jste naopak vlastníkem dílny a všude se vám nevzhledně povalují různé součástky a nářadí? Vaše trápení hravě vyřeší regály a přepravky.

Najděte si ten správný regál

Když se řekne slovo regál, každý si pod tím může představit odlišný produkt. Není divu! Na trhu se nachází nepřeberné množství různých designů, velikostí i materiálů, z nichž se dá vybírat. Tím pádem je velice důležité si nejprve ujasnit svoje požadavky a kritéria, jež musí daný kousek splňovat. Je to logické, protože jiné police se budou hodit do kancelářských prostor a jiné zase do skladu.
Až budete přesně vědět, co chcete, je načase se začít poohlížet po tom pravém. Nejběžnější jsou určitě policové regály. Ty se dají zakoupit v různých velikostech. Jejich využití je velice všestranné, takže se dají umístit prakticky kamkoliv. Perfektně poslouží jak v obchodě, ve skladu, tak například v kanceláři jako police na šanony a knihy. Dále existují konzolové regály, které využijete hlavně v průmyslovém odvětví, kde poslouží jako úložný prostor pro tyče či stavební materiál.

Na drobnosti použijte přepravky

Když už máte vybrané regály, potřebujete ještě něco na uskladnění drobností. Na tento účel se skvěle hodí přepravky. Dají se opět zakoupit různé modely. Na výběr máte například z beden všemožných velikostí, paletových kontejnerů a zkosených či skládacích přepravek. Jestliže hodláte uskladněné věci často přemisťovat, vyplatí se vám taktéž zainvestovat do vozíků pod přepravky.
Poskytovatelem takovýchto produktů je například firma STORAGE, s.r.o., která patří mezi profesionály v odvětví skladovacích systémů. V její nabídce zboží naleznete vše od malých euro přepravek až po rozsáhlé vertikální skladovací věže. Přestaňte konečně bojovat s nedostatkem místa a pořiďte si kvalitní regály za dobrou cenu.

Publikováno: 27. 07. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: admin