Prodej hutního materiálu nabízí KT MetSteel

Česká strojírenská společnost KT MetSteel se zaměřuje na kompletní strojírenskou výrobu. Avšak poptávat u ní lze rovněž prodej hutního materiálu, včetně nástrojové oceli různých tříd.

Potřebujete hutní materiál?

KT MetSteel, specialista na prodej hutního materiálu, vám nabídne ocel, nerezovou ocel i sortiment barevných kovů. Koupíte zde ocel konstrukční, nástrojovou i již zmíněnou nerezovou. Taktéž slitiny hliníku, bronzu, mosazi a mědi, včetně různých speciálních slitin. Běžný hutní materiál je skladem, jiné je možné na vyžádaní dodat v potřebné jakostní třídě, a to vždy v libovolném množství – od jednoho gramu až po tuny. KT MetSteel spolupracuje s dodavateli hutního materiálu po celém světě. Zákazníkům je schopna poradit s výběrem vhodného materiálového řešení i s jeho dodávkou zcela na klíč. Nabízí službu konsignačního skladu, vykupuje nepotřebný materiál a poskytuje též dopravu objednaného hutního materiálu na místo určení. K tomu lze samozřejmě u firmy poptávat třeba tvarové výpalky, ale i již zmíněnou kompletní strojírenskou výrobu. S KT MetSteel získáte partnera se širokými službami v oblasti strojírenství. Mladý tým je velice pružný, s perfektním know-how a zkušeným týmem.

Ocel i ocelové materiály ve všech jakostních třídách

Poptáváte prodej nástrojové oceli? Kromě ní koupíte v KT MetSteel též konstrukční, automatové, hlubokotažné, betonářské, žáruvzdorné, žárupevné a korozivzdorné oceli. Objednat můžete ocel k cementování, na pružiny, pro elektrotechnické plechy i ocel k zušlechťování. Firma dodává bezešvé, svařované, přesné i závitové trubky, čtvercové a obdélníkové trubky, tyčové profily, potrubní díly, plechy, betonářskou ocel (kari sítě, roxory a třmínky). Poptávat lze tvarové výpalky, přířezy, přístřihy a bloky. V případě zájmu jde k jakémukoliv materiálu dodat na vyžádaní atest. KT MetSteel drží seriózní ceny materiálu i výroby.

Publikováno: 27. 02. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: admin