Rychlá přeprava zásilky? Víme, kterého dopravce zvolit

Najít dopravce, na kterého je spolehnutí a zároveň své služby nabízí za dostupnou cenu, není jednoduché. Přesto takové služby existují a jednou z nich je pražská firma Rychlý Převoz. Proč byste měli zásilku svěřit právě jí? Následující důvody jsou dostatečně přesvědčivé.

Non-stop přeprava po Praze a okolí

Kurýrní služba Praha – Rychlý Převoz – funguje pro hlavní město a blízké okolí non-stop. Rozhodnete-li se balík poslat na poslední chvíli, můžete. Kurýr se pro něj zastaví kdykoliv a vytrhne vám trn z paty.

Doručení na libovolnou adresu v ČR

Nejen po metropolikurýrní služba Praha Rychlý Převoz dopraví vaši zásilku na libovolnou adresu v rámci celé České republiky. Bez omezení jako u mnoha jiných dopravců.

Doručení na čas a v naprostém pořádku

Kolikrát se vám stalo, že se dopravce opozdil a v horším případě zásilku nedopravil ve stoprocentním stavu? Pro mnoho nezodpovědných kurýrů nemá spokojenost klienta žádný význam. Ve filosofii společnosti Rychlý Převoz jsou alfou a omegou včasné doručení a obezřetnost při manipulaci s balíkem. A pokud přeci jen dojde k poškození, samozřejmě obdržíte adekvátní kompenzaci. Zásilky jsou pojištěné.

Nepřetržitá kontrola

Zásilky jsou pod neustálým dohledem dispečinku a vy můžete sledovat pohyb kurýra online. Vždy budete vědět, kde se vozidlo nachází.

Zelená nestandardním požadavkům

Nabídka služeb většiny dopravců je pevná jako skála. Klienti s méně standardními požadavky tak mají smůlu. Rychlý Převoz se naopak snaží vyřešit i méně běžná přání. Bez ohledu na to, co a kdy potřebujete přepravit, počítejte se vstřícným přístupem. Kurýři jsou ochotní a příjemní. Chcete se o kurýrní službě Rychlý Převoz dozvědět více? Další informace, aktuální ceník a možnost podání objednávky online najdete na rychlyprevoz.cz. Při objednávce přes internet získáte 5% slevu.

Publikováno: 18. 08. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: admin