Půjčka bez doložení příjmu: Rychlá finanční injekce (téměř) pro každého

Sháníte menší finanční injekci, ale z určitých důvodů nechcete využít kontokorentní přečerpávání a kreditní kartu? Navíc momentálně nemůžete doložit výši příjmu? Ať už peníze potřebujete na podnikatelské nebo osobní účely, vyhněte se podezřelým nabídkám a zaměřte se na kvalitní nebankovní půjčky. My jsme si vybrali produkt s názvem půjčka bez doložení příjmu, známý jako AB půjčky.

Proč si půjčit bez příjmu u I.B.G. Money Czech?

Najít půjčku bez doložení příjmu samozřejmě není tak složité. Stačí zadat příslušné klíčové slovo do vyhledávače a obratem se vám zobrazí nabídka „poskytovatelů“. Proč uvozovky? Protože většina webových portálů pouze zprostředkovává nabídky od skutečných nebankovních společností. A protože vám záleží (nebo by aspoň mělo) na tom, od koho si půjčujete, vsaďte na bezpečné AB půjčky, za kterými stojí I.B.G. Money Czech s.r.o.
Poskytovatel je registrován u Finančního arbitra a nabízí kvalitní produkty s transparentními podmínkami. Na webových stránkách nechybí veškerá dokumentace, kterou si můžete v klidu prostudovat ještě před odesláním žádosti.

Parametry AB půjček bez doložení příjmu

AB půjčky bez doložení příjmu jsou koncipována tak, aby byly dostupné většině žadatelů. Tomu odpovídá i její výše od 5 000 Kč do 25 000 Kč. V tomto ohledu se podobá populárním půjčkám před výplatou, ale oproti nim nabízí značnou výhodu – volitelné období splatnosti v délce trvání od 20 dní do 2 let. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro rychlou úhradu dluhu, anebo se vydáte cestou splátkového kalendáře na delší období. Vyřízení je rychlé a není zapotřebí dokládat výši příjmů, shánět spoluručitele a čekat na kontrolu registru dlužníků. O půjčku můžete zažádat z pohodlí domova na www.pujcka-bez.cz.

Publikováno: 15. 11. 2015

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: půjčka bez doložení příjmu