Rychlá půjčka před výplatou hravě vyřeší drobné finanční problémy

Spadli jste se do nečekaných problémů s cashflow? Jedna neproplacená faktura vás může v nesprávný čas doslova srazit na kolena. Nezáleží přitom na výši vašeho obratu, do úzkých se čas od času dostanou i úspěšní podnikatelé. Otázkou je, kde rychle sehnat několik tisíc korun, které by vám pomohly překonat finanční krizi. Chcete-li se vyhnout zdlouhavému vyřizování klasického úvěru, sáhněte po rychlé půjčce před výplatou. Vzhledem k tomu, že není zapotřebí dokládat potvrzení o příjmu, je sms půjčka vhodná i pro živnostníky a podnikatele!

Výhody rychlé půjčky bez doložení příjmu

Problémy s cashflow můžete řešit i jinak – prostřednictvím revolvingového úvěru na kreditní kartě či kontokorentním přečerpáním účtu. Ale co když nemáte čas na vyřizování a zároveň nechcete dlouhodobě využívat žádné další finanční produkty? Pak je pro vaše účely půjčka před výplatou jako stvořená. Půjčíte si jednorázově menší obnos peněz, který v poměrně krátkém čase vrátíte formou jednorázové splátky. Nebudete se muset starat o pravidelnou úhradu splátek a zbavíte se závazků v momentě, kdy dlužnou částku uhradíte.

Rychle a bezpečně půjčuje NOVA CREDIT

Půjčka bez doložení příjmu zažívá boom a narazíte na ni na každém rohu. Dejte si však dobrý pozor na to, u které společnosti o finanční injekci požádáte a vyberte si renomovaného poskytovatele s transparentními smluvními podmínkami. Za zmínku stojí aktuální nabídka od nebankovní společnosti NOVA CREDIT s.r.o., která nabízí půjčku ve výši od 1 000 Kč do 4 999 Kč bez nutnosti návštěvy pobočky. Celý proces vyřízení probíhá online a není zapotřebí dokládání příjmů. Napoprvé získáte až 2 000 Kč a jakmile dlužnou částku uhradíte, budete si moct půjčit opakovaně více peněz. Doba splatnosti činí 25 dní s možností prodloužení až o 3 týdny. A to je dost času, aby se vaše cashflow stabilizovalo.

Publikováno: 25. 10. 2015

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: nova credit půjčka | recenze nova credit