House 64: Top kanceláře a komerční prostory ve Zlíně

Hledáte kancelář nebo obchodní prostory ve Zlíně? Nabídka je poměrně široká a na své si přijde téměř každý. Pokud ale upravíte kritéria výběru a začnete hledat opravdu stylové a reprezentativní místo, okruh se radikálně zúží. V souvislosti s perfektní dostupností a centrální lokalitou pak přichází v úvahu jediné místo. Moderně zrekonstruovaná budova House 64 se nachází v pěší vzdálenosti od autobusového a vlakového nádraží v bezpečné lokalitě s vysokou průchodností.

Regenerace zlínského "brownfieldu" dopadla na výbornou

Budova House 64 se nachází na adrese ul. Šedesátá v centru města a nabízí pronájem kanceláří a komerčních prostor na cca 17 500 m2. To vše v jedinečném vizuálním pojetí, jehož autorem je Ing. arch Luboš Beran. Rozsáhlá rekonstrukce probíhá postupně od roku 2016 a bude dokončena letos. Působivý exteriér objektu skrývá ještě atraktivnější interiéry v industriálním architektonickém stylu. Na první pohled je jasné, že nejde o klasický kancelářský komplex. Monotónnost, stereotyp a nuda zde nemají co dělat a budoucí nájemci se mohou naopak těšit na nevšední prostředí v duchu úspěšných regenerací „brownfieldů“ ve světových metropolích. S tím rozdílem, že ceny začínají proklatě nízko. Útulná 24 m2 kancelář v základním fit-out standardu začíná na 2 990 Kč. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází nákupní centrum, pošta, čerpací stanice, restaurace, kavárna, nemocnice a široké spektrum dalších služeb. [gallery link="file" columns="4" size="medium" ids="3039,3036,3037,3038"]

Bývalá Baťova továrna ožívá

Budova House 64 v průmyslovém centru Zlína se zvolna proměňuje z Baťova továrního komplexu na jedinečný kancelářský a obchodní areál. Prostory si zachovají svou industriální tvář v kombinaci s útulnými moderními prvky splňujícími nároky 21. století. V budově nechybí velká reprezentativní vstupní hala a moderní výtahy. Za celým projektem stojí developerská skupina CREAM, která se zaměřuje na nadstandardní služby v oblasti nemovitostí a v současné době spravuje více než 100 nemovitostí v České republice. Pokud vás pronájem nebytových prostor v novém centru v srdci města zaujaly, přečtěte si bližší informace na www.house64.cz.

Publikováno: 27. 05. 2017

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: house 64 | kanceláře zlín | pronájem kanceláří zlín