SP Audit: Renomovaná auditorská firma s daňovými poradci

Smyslem auditu účetní uzávěrky je objektivní přezkoumání nezávislou a kvalifikovanou osobou. Dle zákona se povinnost ověření účetní závěrky auditorem vztahuje na akciové společnosti a ostatní obchodní společnosti a družstva, zahraniční podnikatele působící v České republice a fyzické osoby podnikatele, kteří podléhají této povinnosti na základě zvláštního předpisu. Patříte-li do cílové skupiny a hledáte-li spolehlivého partnera, který se postará o audit a zároveň zvládne i daňovou evidenci a vedení účetnictví, máme pro vás perfektní tip. Specialisté z poradenské a auditorské společnosti SP Audit, s.r.o. se o své klienty starají již od roku 1999 a rádi pomohou i vaší firmě.

Proč se obrátit právě na SP Audit?

Mít po boku spolehlivého partnera, který vám ušetří spoustu starostí a ve finále i peněz, je k nezaplacení. SP Audit zajišťuje komplexní služby, o jejichž kvalitách svědčí dlouholeté zkušenosti na trhu a pozitivní reference z řad klientů. Mimo jiné i skutečnost, že jednatelka společnosti je zároveň presidentkou Svazu účetních ČR. Rozhodnete-li se pro daňové poradenství pod taktovkou SP Audit, minimalizujete rizika související s daněmi. Ať už se nakonec rozhodnete pro stabilní nebo jednorázovou spolupráci, nebudete litovat. Každý daňový poradce má vysokou kvalifikaci a disponuje potřebnými znalostmi v plné šíři platné české legislativy.

Individuální přístup a komplexní řešení pro malé i velké firmy

SP Audit se nebrání spolupráci s žádným klientem. Nezáleží na tom, jestli máte menší firmu nebo zaměstnáváte desítky lidí, vždy se vám dostane individuálního přístupu. Díky komplexním znalostem problematiky účetnictví a daní vždy získáte optimální řešení. Nedílnou součástí portfolia je zavádění mezinárodních účetních standardů IFRS, finanční rozbory a analýzy, spolupráce v oblasti konsolidace, podnikatelské plány a další. Další informace o tom, co pro vás může udělat auditor, účetní a daňový poradce z SP Audit, najdete na www.spaudit.cz.

Publikováno: 27. 01. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: auditor | daňové poradenství | daňový poradce