Studujte MBA. Otevře se vám pracovní trh

Vysokoškolské studium už se dnes stává takřka standardem, pokud chce člověk dosáhnout na práci v managementu a administrativě. Nárokům na profesní požadavky se během posledních let rozevřely nůžky. Na co dříve stačila střední škola, se dnes vyžaduje titul vysokoškolský. Naopak to ale neplatí. Pro manuální profese je vyžadován výuční list nebo mistrovské zkoušky. Středoškolák se tak stává nejohroženějším druhem. Tento neblahý trend může změnit studium MBA. Profesní titul může na základě prokazatelné praxe získat i člověk, který nemá akademický titul. Díky nenárokové výjimce k umožnění studia se mu otevře pracovní trh v celé své perspektivě a mnoha lidem to doslova změní život. Taková příležitost se prostě neodmítá.

Distanční i on-line forma

Studium na Cambridge Business School trvá jeden rok a je realizováno v 15 oborových programech se zaměřením na management, marketing, finančnictví, právo, public relations a další. Výuka probíhá distanční nebo on-line formou a pomocí e-learningu. Studovat tak podle svých možností zvládne každý, i ten nejvytíženější jedinec. Studium je zakončeno vypracováním závěrečné práce a její obhajobou. Programy MBA jsou koncipovány tak, aby rozšířily teoretické znalosti o praktické trendy. Nejnovější poznatky z byznysu přednáší odborníci na slovo vzatí, kteří jsou ve svém oboru považováni na špičky.

Akční nabídka školného

V rámci studia objevíte nové metody a postupy, které využívají světoví lídři. Získáte nový náhled na strategická rozhodnutí a rozšíříte si své obzory. Navážete nová přátelství a získáte cenné kontakty, které se nikdy neztratí. Nastartujete svou kariéru směrem, který má jen zářivé zítřky. Tak s chutí do toho a půl je hotovo!

Publikováno: 12. 10. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: admin